Arama sonuçları

1. D3VRAN

Banner tasarımı nasıl yapılıyor

Arkadaşlar altdaki resim gibi (çeşitli renklerde) birşey yapmak istiyorum ama photoshopda beceremedim. Biri öğrete bilir mi ? Bunun gibi birşey yani nasil yapılıyor öğrenmek istiyorum sadece :allalla:
  2. D3VRAN

Yazı font isteği

Merhaba arkadaşlar, Bu yazı fontunun adı Segoe UI mi? İsmini bilen yada elinde olan paylaşa bilir mi? Şimdiden çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar:s8:
  3. D3VRAN

Dünyamızın 64 Megapiksellik Fotoğrafı

64 megapiksel çözünürlüğündeki dünya fotoğrafı, her türlü detayı görebilmemizi sağlıyor. Suomi NPP, hava tahminleri gibi dünyayı ilgilendiren işlere yardımcı olmak için yollanan bir uydu. Daha detaylı ve ilginç fotoğrafları bizlere yollayacağını tahmin ediyoruz. Fotoğraf 8000 x 8000 piksel...
  4. D3VRAN

Bu Fontu Bulabilirmiyiz?

Logosundaki yazı fontunun adı nedir arkadaşlar?
  5. D3VRAN

Font isteği acil lütfen :(

Bu konuda belirtmiştim fakat bakan olmamış. Rica etsem acil olarak ismini yazsanızda yeterli olacaktır arar bulurum ben :( Yukarıdaki resmin font ismi nedir? Teşekkür ederim :(
  6. D3VRAN

Fikir verebilir misiniz?

Zemin kaplamaları ile ilgili bir sitem var. Fakat buna logoyu nasıl hazırlayacağımı şaşırdım. Fikir verebilir misiniz? :(
  7. D3VRAN

Font isteğim olacaktı

Yukarıda kullanılan fontun adı Segoe UI İtatik mi?
  8. D3VRAN

Validator hataları

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkezin bayramını en içten dileklerimle kutlarım:s8: Web sitemin W3 Validator hatalarına kafayı takmış durumdayım. W3 Validator ile uğraşmadan önceki hatalarım; Biraz zorlu bir çalışma sonucunda 2 - 3 eklentiyi kaldırmak zorunda kaldım. Çünki eklentileri...
  9. D3VRAN

Windows 8 çıktı! İndirin

Microsoft, Windows 8′i birileri dışarı sızdırmadan önce indirilmeye hazır hale getirdi. Windows 8′i indirebileceğiniz linkler, haberimizde yer alıyor. Son günlerin bombası Windows 8′den haberler gelmeye devam ediyor. Eklediği çok sayıda özellik ile kullanıcıların merakını fazlasıyla kazanan...
  10. D3VRAN

Nasıl Favicon Hazırlamalıyım?

Arkadaşlar merhaba, Kişisel siteme bir favicon hazırlayamadım. Kafamda grafik oluşturamuyorum. Kişisel sitem eYILDIRMAZ.com Açılımıda Emre YILDIRMAZ (adım soyadım) favicon hazırlayamadım gitti. Öneriniz ne olur? Yada kişisel bir site için favicon nasıl (grafik olarak) ne tür şeyler yapmam gerek...
  11. D3VRAN

Gigapiksellik fotoğraf şovu!

Gördüm 'oha' falan oldum. Grafikerler.ORG ile paylaşmak istedim. Megabyte değil Gigabytelık resimler! Mükemmel! Dokunmatik cepleri parmaklarımızla kontrol ediyoruz. Peki ya işin içine daha büyük bir şey girerse.:clap2: Gezinti, dokunmatik ekranlardakine benziyor; ancak parmak yerine kollar...
  12. D3VRAN

Ufak bir çalışma ilk denemem

Photoshop'da menüler ve soldaki eklentileri öğrenmek amaçlı birşeyler yapmaya çalıştım :D biraz komik olasada ilk denememi siz uzmanlarla paylaşmak istedim :utan22: İnşallah beğenirsiniz :bye2:
  13. D3VRAN

Grafikerler.ORG 'u Başlat Menüsüne Ekleyin!

Arkadaşlar baştan uyarayım. Bu yapacağım işlem sadece Windows 7 ve İnternet Explorer 9 (üzeri) için geçerli. Yazılı anlatım: İnternet Explorer 'dan Grafikerler.ORG 'a girelim. Ardından Ardından sağ üst köşede 'ARAÇLAR' kısmına tıklayalım. ( Kısayol komutu = ALT + X ) Ardından Dosya ->...
  14. D3VRAN

Adobe Master Collection CS5 Kurulumu [Resimli]

Merhaba değerli okuyucular, Tüm tasarımcı arkadaşlarımın bildiği Adobe yazılımın sadece Webmaster ile uğraşan kişiler için özel olarak bir araya getirilmiş 14 sürüm bulunmakta. Tabi bunları sizlere tek tek özelliklerini anlatmam mümkün değil. Hepsinin ne işe yaradığını hepsinin ne tür...
  15. D3VRAN

Böyle bir avatar hazırlamak?

Bir avatar hazırlamak istiyorum. Yardımcı olur musunuz? :confused: Size bir örnek vermek istiyorum. Bu tür bir avatar nasıl yaparım? A yerine E yazmasını istiyorum?
  16. D3VRAN

Yazının etrafına ışık efekti

Merhabalar. Bir logo hazırladınız. Logonun üstüne bir yazı daha ekledik ve o yazıya sadece yazının etrafına ışık animasyonu verebilir miyiz? Verilirse Nasıl veririr? :)
  17. D3VRAN

Bu kodda hatam nerede?

Merhaba, Bir sayaç kodunun rakamlarına renk uygulamak istiyorum. Fakat hangi kodu uygularsam olumsuz çıktı. Renk uygulamada sayaç ortadan kayboluyor. Ne hata var, ne sayaç. Kodun orjinali; <br><span style='font-size: 7pt'> Dün: $dunku | Bugün: $bugunku | Toplam:<strong> $toplamziyaret...
Yukarı Alt