Arama sonuçları

1. filipiti

adidas flyer deneme çalışması

@burnaudio Yorumunuza teşekkür ederim.Önerilerinizi dikkate alıyorum teşekkürler.
  2. filipiti

adidas flyer deneme çalışması

Not: Adidas adıpower howard spor ayakkabısı için bir flyer yapmaya çalıştım eleştirirseniz sevinirim.
  3. filipiti

illustrator nesneyi tekrar boyutlandırmak ?

@Tuncer Özkan Tuncer bey çok teşekkür ederim evet window,transform menüsünde with ve height değerini buldum.Defalarca transform menüsünü açıp nasıl göremedim hayret ettim şimdi.Ayrıca diğer çevirme döndürme ayna efektlerinide inceliyorum.Benim gibi illustrator programına geçiş yapanlara...
  4. filipiti

illustrator nesneyi tekrar boyutlandırmak ?

Selamlar arkadaşlar ben corelden illustrator programına geçiş yapmaya çalışıyorum yavaş yavaş tüm özelliklerini öğreniyorum illustrator'ın fakat bir yerde takıldım. Corel'de herhangi bir nesnenin üstüne tıkladığımızda nesnenin en boy oranını mm,cm cinsinden değiştirebiliyordum illustratorda...
  5. filipiti

biber

evet blur efekti verdim biraz alttaki gölgeyi bir türlü perspektif olarak tam ayarlayamadım aslında ayarlayamadım derken illustratorda gölge efektleri bu tarz çalışmalarda hangi yöntemle yapılırı kavramaya çalışıyorum.Corel,photoshop,indesign da böyle bir problem yok illustrator biraz farklı...
  6. filipiti

Haydi dergi kapağı

@Metopia Yorumunuza teşekkür ederim eğer bunu bir el ilanına benzettiyseniz harika bir el ilanı olmuş bence :)
  7. filipiti

elma

@htc_gny Yorumunuza teşekkür ederim haklısınız çukur kısmıyla fazla uğraşmadım geç bir saatti haklısınız.
  8. filipiti

Karakter İllüstrasyonu

Uykusuzluğun sonuçları harika olmuş.Gölgeler ışıklar biraz az olmuş ama genelde çizim olarak gayet güzel...
  9. filipiti

Hayko

Harika olmuş gerçekten.Hayko orjinal halini isterse şaşmam sanat eseri gerçekten...
  10. filipiti

elma

Üstteki resim alttaki ise yaptığım elma illustrasyonu.
  11. filipiti

Corel Draw Vs İllustrator Farkları Nelerdir ?

Konuyu yanıtlamak istedim çünkü ilk corel ile başlamıştım fakat şimdi illustrator öğreniyorum coreli neden bıraktığıma gelince illustrator da daha fazla gelecek görüyorum illustrasyon yeteneği daha iyi renkler daha canlı çıkıyor bana göre corel draw tek başına kalmaya mecbur bunun sebebi...
  12. filipiti

biber

Not: illustrator öğrenmeye geliştirmeye çalışıyorum.Eleştirirseniz sevinirim.Soldaki vektör çizimim sağdaki ise örnek aldığım resimdir
  13. filipiti

Haydi dergi kapağı

@Erkan Nehir Erkan bey söylediklerinizin bazıları dışında çoğuna katılıyorum ufak bi açıklama yaptım zaten bunu basılması için hazırlasaydım daha farklı olurdu.Görüşleriniz için teşekkür ederim.Değerlendiricem.
  14. filipiti

Mert Dönmez || Lila Akademi Tasarımları

Eleştiri olarak değilde değişik bir görüş olarak birşeyler söyleyebilirim.Gerçekte hepsi harika olmuş.Önerilerime gelince 1.resimde açık mavi bulutlar güzel fakat kullanılan font uyuşmamış sanki ikincisi mavinin üstüne mor ve tonları biraz garip durmuş belkide fontlardaki aşırı gölge kullanımı...
  15. filipiti

grafikerliğin insancıl yönü

funda arıcı ve merve sultan cevabınıza teşekkür ederim.Sevgili funda çıkış yolu bulmanız hoş olmuş.Sevgili merve görüşünüze teşekkür ederim.
  16. filipiti

grafikerliğin insancıl yönü

Grafikerim diyen herkeze aklımı çok kurcalayan konu açmak istiyorum .Grafikerlik ve grafikerliğin sanatsal, ve insancıl yönü hakkında.Ben kısa bir süre bir matbaada stajyerlik yaptım niyetim yaşım birazcık geçmiş olmasına rağmen yapabileceğim tek işin bu olduğuna inanıp herkezin yaptığı gibi bir...
  17. filipiti

Haydi dergi kapağı

@Hakan Dağdeviren Önerilerinize tamamen katılıyorum.
  18. filipiti

Haydi dergi kapağı

Açıklama: Dergi kapağı ingilizce bir tutorial izlerken bende yapabilirmiyim diye yapıldı.Tasarım ufak değişiklikler haricinde alıntı.Tamamen photoshop.Sadece paslanmamak adına yapıldı anlıyacağınız.Bence fena da olmadı.Bu arada iyiki haydi isimli bir dergi yok :)
  19. filipiti

İndesign crop marks hakkında soru ?

@Funlu bir videolu ders hazırlamaya çalıştım buyrun bu linkten bakabilirsiniz. https://www.grafikerler.org/indesign-dersleri/31752-indesign-kirim-cizgileri-olusturma.html#post143731
  20. filipiti

indesign kırım çizgileri oluşturma

İndesign da birkaç aylık bir deneyimim var arkadaşlar kırım çizgisi oluşturmak adında bir video hazırladım bir yanlışlığım olduysa konuya yazarak düzeltebilirsiniz.Umarım ilginizi çeker... :grafikerler: Buradan indirebilirsiniz http://www.multiupload.com/72HPAHYBBM
Yukarı Alt