biber

filipiti

Üye
Tepki
0

Not: illustrator öğrenmeye geliştirmeye çalışıyorum.Eleştirirseniz sevinirim.Soldaki vektör çizimim sağdaki ise örnek aldığım resimdir​

Tepki
0
öğrenmeye,geliştirmeye çalışıyorum demişsin ki bu tür çalışmalar seni gerçekten geliştirir ben bunu başarılı da buldum yalnız senın cızımın bırazcık bulanık nedense? Alttaki gölgeye de dikkat et ayrıca bunların dısında hos bir calısma olmus eline sağlık.

filipiti

Üye
Tepki
0
evet blur efekti verdim biraz alttaki gölgeyi bir türlü perspektif olarak tam ayarlayamadım aslında ayarlayamadım derken illustratorda gölge efektleri bu tarz çalışmalarda hangi yöntemle yapılırı kavramaya çalışıyorum.Corel,photoshop,indesign da böyle bir problem yok illustrator biraz farklı geliyor bana sanırım corel sevdasından sonra başladığım için keşke ilk önce illustrator labaşlasaydım diyorum şu an.

nazlıaksu

Üye
Tepki
0
detay çalışmaya ihtiyacın var photoshop da da yapabilirsin bu çalışmayı ben bu tarz bir çalışma yapmıştım fazla detayı vardı ve beni çok geliştirdi.photoshop kullanmıştım.path leyerek yaptım

Günay YUNUS

Grafikerler.Org
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
26
Şahsen başarılı buldum geliştirmeye çalışıyorum diyen biri için.
Vektörel çalışmalarda pek yapılmaması gereken birşey blur kullanımı. Deneme yanılma yöntemi ile,görselliğinizin gelişimiyle de, çalışmalarınız ileriki zamanlarda daha da iyi olacağının kanaatindeyim

başarılar dilerim

Yukarı Alt