Arama sonuçları

1. deXo

IE 9'da scrolling çubuğunun küçülme hatası

Arkadaşlar selam. Adres ekle diye bir yer var ve yeni kayıt ekle deyince eğer uzun isimli bir şey ekleniyorsa sağdaki scrolling çubuğu mouse'yi her oynatışımızda küçülüyor. Bu sorun sadece IE 9'da var. Firefox ve Chrome'de olmuyor. Neden olabilir?
  2. deXo

Kayan Yazı Nasıl Yapılır?

bravo iyi anlatım.
  3. deXo

Bilişim sitesi arayüz tasarımı

sağolun arkadaşlar
  4. deXo

@yamo Teşekkürler dikkate alacağım :)
  5. deXo

Arkadaşlar CSS ve JavaScript konusunda kendimi geliştirmeye çalışan biriyim. O yüzden sürekli böyle deneme siteler tasarlıyorum. Önce photoshopta böyle arayüzünü tasarlıyorum. Sonra CSS'e döküyorum bunu. Tabi bire bir dökemesem de hemen hemen aynı oluyor. Sizlerin yorumlarını almak istedim bu...
  6. deXo

Logo çalışmalarım

@bysonmez teşekkürler, fakat çok ağırdan kastınız nedir?
  7. deXo

Logo çalışmalarım

@Hatice Algın Bahsettiğiniz eğer forumdaki sayfa ise imageshack.us'a resimi yükledikten sonra forum için küçük resim linkini alırsanız burada şaaak! diye açılır ve büyük resim içinde üstüne tıklanır. :)
  8. deXo

Beach Beach Logo

@GürhanErkal Bunu anlatmaya çalıştım ama arkadaş bana kesinlikle katılmıyormuş. Ama logo değil bu yani katıl veya katılma. Kabullenmek lazım.
  9. deXo

Logo çalışmalarım

10. deXo

3D Metro tren / istasyon modellemem

@Murat Güler Alakaya maydanoz :)
  11. deXo

@Murat Güler Ya güzel abim anlaşamıyoruz ki :) Demek ayrı yazmak ayrı. O zaman gugıl diye yazalım Google'yi :D
  12. deXo

@Murat Güler Bu önerinizi dikkate alıp Google'a "3d max" diye aratma yaptım. Bir tane yerde bile "3d max" diye çıkmadı. Çıkan sitelerde hep "3ds max" yazıyor. Benim gözümde sorun var sanırım :D
  13. deXo

@Murat Güler Elbette hiç bir şey bitirmedim ama niye kızdığınızı anlayamadım :) Doğru telaffuz varken yanlışını kullanmak bence yanlış.
  14. deXo

@Murat Güler Peki anladım hiç bir yerde "3d max" diye geçtiğini görmemiştim de.
  15. deXo

@Murat Güler Elbette eleştirileri dikkate alıyorum. Gelişmekte istiyorum. Bu arada 3d Max mi? 3ds Max mi?
  16. deXo

@Murat Güler Peki teşekkürler fakat fuar standlarında yinede render ve ışıkta geliştiğimi görüyorum.
  17. deXo

@Murat Güler Bundan sonraki tasarımlarda ışık ve render olayını bir nebze de olsa çözdüm. Bakabilirsiniz.
  18. deXo

Logo | Web Arayüz | Web Tasarım | 3d modelleme

• Devran Bostancıoğlu • 0554 606 71 69 • devranbostancioglu@gmail.com • İzmir • bostanciogludevran.wordpress.com • 3dsmax, Photoshop, Flash, Dreamweaver • Çalışmalarım: https://www.grafikerler.org/search.php?searchid=600067
  19. deXo

Photoshopta zemine nasıl gölge verilebilir ?

@Erkan_Nehir Kesinlikle doğru. Zaten photoshop'ta gölge dediğimiz olay "shadow"dan ibaret değildir. Blurla da gölge yapabiliriz.
  20. deXo

Broşür Abi Logo

@Kerim ÖKSÜZ :s8::s8::s8::s8::s8::s8::s8::s8::s8:
Yukarı Alt