Arama sonuçları

1. R

dünyaya bir daha gelseniz isminizin ne olmasını isterdiniz???

eğer bi daha gelseydim dünyaya,başka bi ırktan başka bi milletten ve daha da erken gelmek isterdimmm..adımı belki o zaman kirke koyardım ve kirke gibi büyücü tanrıça olmak isterdimm:):):):):)herşey benim elimde olurdu..:):):):):):)
  2. R

İlk Kapak Tasarımın

benim ilk dikkatimi çeken bakış açın oldu...kitabın arka tarafına değil de açılış yönüne doğru baksan bence daha iyi olurdu..bakış açın bi insana kitabı açmaya yönlendirmeli bana göre....
  3. R

kağıttan tasarımlar

bunlar mükkemel ötesi bişeyyy...paylaşım için çok teşekkürler dilkem...
  4. R

Dikkat !

çok teşekkürler uyarın içinnnn...merak ediyorum biz kimseye güvenemeyecek miyiz acaba????
  5. R

Bi çözemedim gitti

tamamen bakış açısıyla ilgili...
  6. R

müzik

cramberries_ode to my family
  7. R

en güzel avatar kimde ?

eminecik designer ve bybless benceee
  8. R

3 Saniyede Bulabilecekmisiniz

ben gözümle tamamyacağım parça bütün ilişkisi kurmaya çalışırken,10 sn sonra adamın kafısı gözüme takıldı:)güldüm:):):)acı ama normal bir insan grubuna giriyorum galiba....:)
  9. R

arkadaşlar kemdimce paint çalışmalarım..dolabım-evim-mutmağım

painte yapılmışsa çok iyi bence...perspektifte sorun var ama halledilmeyecek gibi değil..eline sağlık...
  10. R

Bir erkek neyi Bekler!!!

@graffix bu şekilde düşündüğünüz için kaybediyorsunuz bence....
  11. R

Çikolata ve bebek.Çok tatlı

Aman allahım yaaa çooooookkkk sevimli bence...Bebekler her haliyle çok masum ben onlara sizin gibi bakamıyorum......
  12. R

Cehennemin Kapısı

Ben evrende yanlız olmadığımıza ve ölümden sonra hayat olduğuna inanıyorumm...Bu yüzden bu görüntüler beni endişelendirmedi diyemem...
  13. R

Mac mi? Pc mi?

Macı hiç birşeye değişmem...Renk kalıtesini en iyi yansıtan o,kolay ve kısa yollları tercih eden o...Belki pahalı gelebilir ama kullanan bir insan ondan kolay kolay vazgeçemezzz...
  14. R

5 Bin Yıllık Aşk'ın Fotografı

vardır dediğinize göre siz de pek haberdar değilsiniz....
  15. R

Yaş Ortalaması Grafikerler.org

hayat çok hızlı...korkuyorummm..
  16. R

Yaş Ortalaması Grafikerler.org

zor gelio ama 20....
  17. R

5 Bin Yıllık Aşk'ın Fotografı

gerçek aşk...gerçekten bu zamanda bu kavramın anlamını bilen kaç kişi vardır acaba???umutsuz bence..
  18. R

Bu bir grafikerler hikayesidir

aslında ne olduğunu tahmin edebiliyordu.....gülümsedi ve....
  19. R

hangi meslekteniz

öğrenciyim şimdilik.....grafik tasarım okuyorum....grafiker olmama çok az kaldı diyebilirim....
  20. R

desenler

2. süper......ellerine sağlık...
Yukarı Alt