Arama sonuçları

1. A

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

Faruk bey merhaba, Son mesajlaşmalarımızdan sonra yazdığım gibi biraz düşüneceğim, kendime zaman vereceğim demiştim. Oturdum düşündüm sizin için söylediğim, fikrimi beyan ettiğim zaman insanlar çok güzel yazıyorsun bizim düşüncelerimize de tercüme oluyorsun dediler. Fakat bu insanları bugün...
  2. A

Bi taraftar toplamaya çalıştığım yok olayı abartıyorsunuz. Zaten şurada kimse bir şey yazmaz ise ben boşuna konuşuyormuşum diyebilirim bu da sizi haklı çıkartır. Zaten sizde haklı olduğunuzu kanıtlamak istemiyor musunuz? Kimse bir şey demesse ne benim bu sitede durmama gerek var, ne de sizi...
  3. A

Fatuk bey, Siz neden bahsediyorsunuz allah aşkına? Ne seviyesizliğim kaldı, ne cahilliğim kaldı ve bunun gibi bilimum şeyleri söylediniz ben bunları hakaret olarak algılamadım siz benim "sergilediğiniz tavırdan dolayı" ben böyle algıladığım dememi mi hakaret olarak algılıyorsunuz? Benim size...
  4. A

Konumuz Grafikerin eğitimli veya eğitimsiz olduğuna kimin karar vereceği hususu ise, yine F.Ç. ile tartışmayı ve ona sataşmayı çok seven ve yenildikçe güreşe doymayan pehlivangibi yeniden sataşan bir üyeye F.Ç.nin dediği gibi "Aynası (ainesi) iştir kişinin lafa bakılmaz" sözünden hareketle bir...
  5. A

Hangi Logo Güzel ? | Sedat Gül

Seçmek gerekirse içlerinden en iyisi 1. logo, fakat onda da o çubuklar bana chopstick'i anımsattı. İyi çalışmalar.
  6. A

A4 tek kırım broşur tasarımı

Elinize aldığınızı düşünün, sol taraftaki resimler normal ama ön kapakta olan resim yatay. Bakarken sürekli çevirip durup bakması gerekecek. Artı olarak arka kapakta bulunan üst ve alt kısımda ki o renkli şeritler bana hitap etmedi. (Bunlar şahsi fikrim kimseyi bağlamaz tabii) :)
  7. A

A4 tek kırım broşur tasarımı

Bence biraz sıkıntılı, uyumsuzluk var
  8. A

Otelimiz yazı karakterine yorum ??

Sinpaş GYO'nun Altın Oran diye projesi var onun logosuna çok benziyor.
  9. A

Katıldığım bir yarışma için Tek Kırım Tebrik/Kutlama Kartı 3D Sunum

Tebrikler, takdire şayan bir çalışmaydı zaten.
  10. A

ultra-mega mock-ups set 2,6 GB. / böylesi konuşulmadı bile...

İsteyen eder istemeyen etmez ...
  11. A

Haber Sitesi Tasarımı Psd

Valla bende 2 gün önce gördüm "12 TL" diye, herhalde farklı boyutlarda yaşıyoruz.
  12. A

icon nasıl tasarlanır

Esasında icon yapmaktan ziyade 16 px icon yaptığınızda görüntü kalitesinin bozulması sıkıntı yaratır. Her ne kadar vektör olarak çizseniz bile png'ye çevireceğiniz için 32 px altında bir icon çalıştığınızda her zaman sıkıntı çıkar. Bu konuda biraz yardımı olur belki vereceğim link...
  13. A

Soru:..

Beautiful mind Fight club efsane iki film
  14. A

Banner Reklam Çalışması

@Fatih Akdemir Kurban bayramı üstü subliminal mesajı verdim diyorsun yani :)
  15. A

Banner Reklam Çalışması

O tencere içinde olan inek bana çok itici geldi ne yalan söyleyeyim. Direkt canlı canlı at pişir gibi geldi :)
  16. A

Tolgahan Özkan Logo Tasarımı

Kişisel fikrim bu söyleyeceklerim katılan olur, olmaz bilemem 1. Logo tasarlamak istiyorsan vektörel bir program kullan (Photoshopda yapmışsın gibi geldi bana) 2. Fontunu değiltir. 3. O mesaj ibaresini değiştir daha estetik göze hoş gelen bir şeyler dene. Bir tarafı uzun bir tarafı kısa, bir de...
  17. A

Biz ona multiple chat diyoruz derken? Siz kimsiniz? :) Antalya'da olan firmalar dışında bunu bilen yok mu? :) Fikir olarak güzel olabilir bir şey diyemem fakat uygulanan logo çok kötü buna inanabilirsiniz. Bence daha estetik ve göze hoş gelen bir şeyler yapabilirsin. İyi çalışmalar.
  18. A

O üst kısımda ki mesaj kutusu gibi olan ama tam olmayan cismin anlamı nedir acaba? Tamamen meraktan soruyorum.
  19. A

Yemek Kitabı Kapak ve İç Sayfa

Ortadaki gayet güzel
Yukarı Alt