Arama sonuçları

1. Serkan YANIKSES

Yüksek çözünürlükte gazete deseni arıyorum

Öncelikle forumu araştırdım ama konunun doğru yerde olup olmadığından emin değilim eğer yanlış yere açılmışsa uygun konu başlığına taşırsanız sevinirim. Davulumu bir grafik desenle kaplamayı planlıyorum. İnternet aramasında istediğim tarzda görsele ulaşamadım. Bu tarzda bir görsel...
  2. Serkan YANIKSES

Radio Gorilla

Radyo programım için hazırladığım birkaç görsel... Grafik Dışında hazırladığım bazı spot ve jingle'lar : Başlangıç Spot: http://soundcloud.com/serkanyanikses/radio-gorilla-baslang-c Radio Gorilla - Saw : http://soundcloud.com/serkanyanikses/radio-gorilla-saw-jigsaw...
  3. Serkan YANIKSES

22 KASIM unuttunuz mu?

Bir deneme çalışmasıdır.Tasarımcının "yaratıcı" iç güdüsü sebebiyle "sanatçı" olarak isimlendirildiğini göz önüne alırsak. Tasarımcının kendi protest tavrını da sahip olduğu yaratıcı algısıyla yansıtması gerektiğini düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla bu sitede bu tarz başlıklar ve paylaşımlar biraz...
  4. Serkan YANIKSES

YOU F*** THE FUTURE - Sticker-Tshirt Denemesi

Slogandaki Dilden dolayı rahatsız olabilecekler kusura bakmasın, Sloganın biraz güçlü ve rahatsız edici olmasını istedim. Önce t-shirt tasarımı olarak hazırladım. Sonrasında bir sticker olarak kullanılabilecek hale geldi. Protest bir çalışmadır. bebek çalışması fotoğraf üzerinden...
  5. Serkan YANIKSES

İstanbul için 2 tipografi denemem

İlk tipografi denememdir. Serkan YANIKSES
  6. Serkan YANIKSES

Bir LOGO'nun hikayesi 2

Hikayenin ilkindebir logonun hazırlanması firma-tasarımcı arasındaki diyalog ve tasarımcının düşüncelerini biraz da esprili olarak hazırlamıştım. Bu sefer sürece biraz daha ciddi bir göz atalım. FİRMA ADI: BETA ASANSÖR Önce birkaç deneme çalışma. Firmanın Beğendiği Tasarım...
  7. Serkan YANIKSES

Bir REKLAM Fikri - Gerilla Reklamcılık

Fikir olarak çalıştığım bir proje firma ile alakası yoktur veya firma isteği doğrultusunda hazırlanmamıştır. Gerilla Reklamcılık çok ilgimi çekiyor bu fikir de bir gün aklıma geldi çalıştığımda da ortaya bu sonuç cıktı.Teşekkürler.
  8. Serkan YANIKSES

Bir LOGO'nun hikayesi

Yaşadığım, yaşanılabilecek bir logo hikayesi. ilk düşünce: Firmanın ismi BERK TAŞIMACILIK, uluslararası taşıma yapan bir firma. öncelikle basit ve sade bişeyler olmalı; B harfini vurgulasam, birde taşıma unsurunun "hızlı" olduğunu göz önüne çıkarmak için B'ye gölgeler eklesem Belki...
Yukarı Alt