Arama sonuçları

1. Stefan Y.

EuroLive Şarkı Yarışması Çalışması

Daha önce düzenlediğim ve bitirdiğim, bu nisan yeniden başlayacak yarışmanın tasarımı. 01 - Reykjavík - My Way Postcard
  2. Stefan Y.

Eurovision Song Contest - Bakü 2012 - Postcard Denemesi

Bugün Eurovision 2012 logosu ve sloganı açıklandı: Light your fire! Ben de bu tasarımdan yola çıkarak postcard tasarladım: Bu tasarımlar zaten bir Facebook sayfasında yayınlanacak, ancak sizlerin de yorumlamasını istedim. :) Yorumlar için teşekkürler, ~Stefán
  3. Stefan Y.

Stefán's World

Not: Bu çalışmayı hazırlarken bilgisayar farem servisteydi. (Bugün hazırladım, halen de farem yok ahahah) Canım sıkıldı ve bunu yaptım. Parıldama hatalarını ben de görüyorum, başka hatalar varsa lütfen söyleyin. :D
  4. Stefan Y.

Stefán Yfirburdisson 2. Logo Denemesi

Bu sefer kendi prensibimi kırdım ve daha logomsu bir şeyler denemeye çalıştım. Her türlü eleştriyi bekliyorum. :)
  5. Stefan Y.

Sharp Flags: Eurovision'un Keskin Bayrakları.

Merhaba, Arkadaşlarım arasında "Eurovision Manyağı Stefán" olarak tanınan ben, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmak üzere Eurovision'a bir kez olsun katılmış ve hala var olan 49 ülkenin bayraklarından çeşitli şeyler yapıyorum. Bugün sizlere bunlardan biri olan Sharp Flags albümünü...
  6. Stefan Y.

Minik Bir Logo.

Merhaba, Canım sıkıldı, ben de bir şeyler yapayım dedim. Bunu öylesine yaptım, yani geliştirilebilir, değiştirilebilir. Beğenirsem kullanabilirim de. :D Değişime açık tüm yorumlarınızı bekliyorum! ^^ Stefán
  7. Stefan Y.

Submachine 1: The Basement - Mateusz Skutnik

Tuhaf bir oda. Parçalar ve anılar. Ve her şey birleşir. Submachine 1
  8. Stefan Y.

Grafikerlik Eğitimi Hakkında.

Halló aftur, Ben bu sene 12. sınıfta okuyorum, ve sayısalda okumama rağmen Grafik Tasarım yönünde ilerlemek istediğime karar verdim. Sitede bu konu hakkında konuları karıştırdım, ancak yeterli bilgiye sanırım ulaşamadım. Aslında sorular açısından kapsamlı da olmasını istiyorum, o nedenle...
  9. Stefan Y.

Karışık bir şeyler :)

Öncelikle, halló aftur. ^^ Daha önceleri EuroLive adlı yarışma ile ilgileniyordum, sonra bıraktık... :D Oradaki 6 çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. 1 - İstanbul - Türkiye 2 - Bükreş - Romanya 3 - Stokholm - İsveç 4 - Monaco-Ville - Monako 5 -...
  10. Stefan Y.

İçinizdeki İzlandalı size selam gönderdi!

Halló :) Benim adım Stefán, 17 yaşındayım, ruhum Reykjavík'te yaşıyor, ben ise İstanbul'dayım. Maalesef sözlük soyadımda problem yapmış :( Düzeltmem mümkün mü? Neyse. Benim gelecekteki en büyük isteğim grafiker olmak, ve sizlerle bu yolda daha hızlı ilerleyeceğime inanıyorum. Kendinize iyi...
Yukarı Alt