Sharp Flags: Eurovision'un Keskin Bayrakları.

Stefan Y.

Üye
Tepki
2
Merhaba,
Arkadaşlarım arasında "Eurovision Manyağı Stefán" olarak tanınan ben, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmak üzere Eurovision'a bir kez olsun katılmış ve hala var olan 49 ülkenin bayraklarından çeşitli şeyler yapıyorum.

Bugün sizlere bunlardan biri olan Sharp Flags albümünü tanıtacağım. :)

Resimlerde ülkenin bayrakları ve o ülkenin en sevdiğim şarkısının adı yer alıyor.

Buradan sadece 5 tane örnek sunacağım, geriye kalan 44 bayrak da bir linkte, çünkü 49 resmin birden yüklenmesi zaman alır, di mi :eek:

ALBÜMÜ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. :)

Funda

E=mc²
Tepki
9
Senin paylaşımlarını seviyorum ben Stefan..:)
Şarkıların adını okuyamıyorum..
Ancak fikir olarak hoş bulduğumu söyleyebilirim..

Günay YUNUS

Grafikerler.Org
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
26
Stefan motion graphics çalışmalarına başlayabildin mi :) Paylaşımın çok güzel. Bunlardan çok iyi alt bant olur :) Bunu bir yere not et ;) umarım iyisindir. Şimdi gördüm açtığın konuyu, paylaşımlarını takip ediyorum, güzel çalışmalarının da devamını dilerim.

Günay

Stefan Y.

Üye
Tepki
2
@Gunay Yunus

YGS'ye hazırlandığım için başlamadım, ama hedefimin Mimar Sinan olduğunu söyleyebilirim. Sayenizde üniversite hakkında da birçok bilgi edindim, ve motion graphics'i de düşünüyorum :)
Teşekkürler. ^^

Funda

E=mc²
Tepki
9
Stefan'cım hedefin çok doğru bir hedef...ne olursa olsun bundan vazgeçme..Mimar Sinan güzel sanatlar dalında Türkiye adına gerçekten 1 numaradır..Yetiştirdiği değerli sanatçılar bunun bir göstergesi zaten..Seni hedeflerin adına kutluyorum..:)

Yukarı Alt