Arama sonuçları

1. Murat Vardar

ambalaj tasarımı için taslağa ihtiyacım var

@Goksel Sen Dosya tarafımdan indirilip kontrol edildi herhangi bir sorun yoktur. tarayıcınız veya yazılımınızla ilgi bir sorun yaşıyorsunuz muhtemelen.
  2. Murat Vardar

Tasarım yaparken hangi standart ölçüler ve hangi programlar kullanılmalıdır

Bu konu Yönetim Tarafından yeniden düzenlenmiştir.
  3. Murat Vardar

Font istek

@ZxxxE > Buradan < indirebilirsiniz
  4. Murat Vardar

zarflı katlamalı broşür

Elegant bir iş olmuş, ben beğendim.
  5. Murat Vardar

4 Haftada Adobe Illustrator Öğren

Umarım bu girişiminizin ve gayretinizin devamı gelir... ayrıca; eklediğiniz derse göz atma imkanı buldum bir küçük geliştirme yapmanızı tavsiye ediyorum, anlatımını yaptığınız sürüm Türkçe ? Biz bu mesleğe yeni başlayan arkadaşlarımıza ısrarla orjinal dilinde öğrenmelerini hep tavsiye de...
  6. Murat Vardar

Kürecik ve Keşiş

Hikayeyi farklı buldum ! Sahne iyiydi ! Kurguyu beğendim ! = Emeğinize sağlık çok çok başarılı.
  7. Murat Vardar

Dünya Engelliler Vakfı - Logo

Link yenilenmiştir, iyi kullanımlar.
  8. Murat Vardar

Arapça Hat Yazıları (1 ai)

@Alperen Gündüzlap @hüseyin ılık Aynı içeriğe sahip farklı bir vektör paylaşım konusu BURADAN ulaşabilirsiniz.
  9. Murat Vardar

Tasarım Programlarını Winrar Dosyası Şeklinde Indirebileceğim Bir Site Var Mı

@EnKraL bahsettiğiniz programların öğrenme amaçlı trial versiyonlarını; www.corel.com www.adobe.com adreslerinden indirebilirsiniz.
  10. Murat Vardar

Tasarım Programlarını Winrar Dosyası Şeklinde Indirebileceğim Bir Site Var Mı

@EnKraL Elbette, adı geçen programların sitelerinden trial (deneme/öğrenme) versiyonlarını indirebilirsiniz.
  11. Murat Vardar

Piktogram Nedir / Sık Kullanılan Ambalaj Piktogramları

@Erkal COŞKUN güncel link ilk konu altındaki ilk mesaja eklenmiştir.
  12. Murat Vardar

24 Kasım Öğretmenler Günü, Kutlu Olsun !

Öğretmenler Günü Nedir? Türkiye’de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır. Bu, 1981 yılında başlamış bir uygulamadır.24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün “Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği”ni kabul ettiği gündür. Bakanlar Kurulu...
  13. Murat Vardar

corel draw yerine tavsiye?

@aylakbirkız FORUM KURALLARI 10) Tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack ve benzeri sitelerin tanıtımı, paylaşımı yapılması yasaktır. Türk ve yabancı menşeeli sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak Lisansla koruma altına alınmış programların crack / seriallerini dağıtmak ve...
  14. Murat Vardar

4. Bumerang Ödülleri’nde İlk 10 Belirlendi!

2011 yılında bumerang'da "En Bilge Forum" ödülünde birincilik alan forumumuz bu yılda başarılara imza atacağına inanıyorum, SMS ile oy veren ve site içerisinde desteklerinden dolayı emeği geçen tüm arkadaşlarımıza bende teşekkür ederim.
  15. Murat Vardar

4. Bumerang Ödülleri’nde İlk 10 Belirlendi!

www.grafikerler.org jüri tarafından En Uzman Blog kategorisinde Aday Gösterildi. 4. Bumerang Ödülleri ‘nde sms oylaması dün saat 16.00 ‘da sona erdi. Bumerang Ödülleri adaylarının heyecanla beklediği 7 farklı kategorinin en çok oy alan ilk 10 blog/sitesi bugün Bumerang Ekibi ve Beyoğlu 58...
  16. Murat Vardar

BUGÜN SON GÜN ?

SMS oylaması bitti. Sonuçları bekliyoruz. Destek olan herkese sonsuz teşekkürler!
  17. Murat Vardar

Bröşür baskı sorunu lütfen yardım.!

Lütfen... Bırakın artık ameliyatı bu konuda uzmanlığı olan ilgili doktorlar yapsın! morglar kadavradan geçilmiyor.
  18. Murat Vardar

330 adet seçkin font

Konu güncelliği için aktif olan link bağlantısı, 1. konu mesajına eklenmiştir.
  19. Murat Vardar

BUGÜN SON GÜN ?

Oylama İçin BUGÜN, SONGÜN, tüm üyelerimize destekleri için teşekkürler. Birçok kategoride düzenlenen bu yarışmaya, grafikerler.org forumu " En Uzman Blog " kategorisinde katılmıştır. Hepinizin bildiği gibi 2011 yılında siz değerli üyelerimizin destekleri En Bilge Forum Kategorisinde birinci...
  20. Murat Vardar

SON 3 GÜN ?

SMS oylaması için son 3 gün, destek olan üyelerimize teşekkürler.
Yukarı Alt