corel draw yerine tavsiye?

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
1
bu corel draw bir türlü fullenemiyor piyasadaki hepsi kandırmacadan başka bişey değil..bu sorunla uğraşmaktan bıktım....corel draw tarzı aynı konuları yapabileceğim başka bir program tavsiyesi verirmisiniz....lütfen photoshop demeyin sakın...

Tepki
1
@Ali DANIŞAN

ya bütün cracleri denedim bütün yazılanları yaptım.bir sürü versiyon denedim bir sürü crack serial denedim.interneti de kestik ama birkaç günsonra tekrarsoırun vermeye başlıyor.bir türlü randıman alamıyorum aslında bu sürede baya öğrendim ve kullanıyordum beğendim bir proggrama ama hergün sorun yaşıcam diye düşünmekten bıktım ..bugünde aldıgım sorun şu.file menüsü çalışmıyor yani çizim yapıyorum herşeyi yapıyorum ama file menüsündeki işlevleri kullanamıyorum renklendiler hepsi.kaydetme yapmıyor yazdırmıyor inport export çalışmıyor tıkladıgımda tepkisiz kalıyorlar.
ya bütün cracleri denedim bütün yazılanları yaptım.bir sürü versiyon denedim bir sürü crack serial denedim.interneti de kestik ama birkaç günsonra tekrarsoırun vermeye başlıyor.bir türlü randıman alamıyorum aslında bu sürede baya öğrendim ve kullanıyordum beğendim bir proggrama ama hergün sorun yaşıcam diye düşünmekten bıktım ..bugünde aldıgım sorun şu.file menüsü çalışmıyor yani çizim yapıyorum herşeyi yapıyorum ama file menüsündeki işlevleri kullanamıyorum renklendiler hepsi.kaydetme yapmıyor yazdırmıyor inport export çalışmıyor tıkladıgımda tepkisiz kalıyorlar.

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
aslında en sorun çıkartmayacak programda sorun çıkmış :) bence onu sil program ekle kaldırdan ve başlat-çalıştır-regedit komutu daha sonra ekrana gelen sayfada hkey-local-machıne - software- kısmında program bulunuyorsa oradan da sil ve yeniden başlat pcyi programı tekrar yükle o craklerde hata alman bence ilk craklemende internet açıkken yapmışsan sonralarında sıkıntı yaratıyor ne kadar yenileşende her pcyi kapatıp açtığında yeni bir serial istiyor baştan sil yeniden yükle aslında bende bir tane program var ama sitede program paylaşmak yasak yoksa burada paylaşırdım bunları yap bence düzelir inşallah...

Tepki
1
@Ali DANIŞAN

ben her açtıgımda şifre istemiyor aslında yani full gibi gözüküyor ama sıkıntılar alıyorum işte ben phoshoplardan tut autacad 3 d maxlere kadar craklemiş sorunsuz çalıştırmış biri olarak en sorun almıcan corel draw deyince şaşırdım dogrusu.... internette onlarca ideo izledim kurulumlarıyla ilgili.bir kaç gün sorunsuz çalışuıyor sona ne ouyorsa işte..sanırım bu corel draw bir tek bende çalışmıyor herkezde full=)yinede tşk ederim dediklerinizide uygulayayım ..

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
inşallah düzelir bende 3ds max de sıkıntı yaşamıştım hatta sıkıntımı neredeyse kimse yaşamamış yani nette bile adam akıllı bir bilgi yoktu sildim tekrar yükledim sorunsuz çalışıyor şuan allah' a şükür 2,3 gün uğraşmıştım ama deli olacaktım :) dediklerimi uygula çözülür inşallah :)

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@aylakbirkız
FORUM KURALLARI
10)
Tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack ve benzeri sitelerin tanıtımı,
paylaşımı yapılması yasaktır. Türk ve yabancı menşeeli sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak Lisansla koruma altına alınmış programların crack / seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır. Forumumuz orijinal yazılım kullanımını desteklemekte ve önermektedir. Gerek site yapısında, gerek ise birlikte çalışılan sunucuda lisanslı işletim sistemleri, yazılımlar kullanılmaktadır. Kullanıcılarımıza da, sevdikleri yazılımların orijinalini almalarını ve kullanmalarını tavsiye ediyoruz.
Konu kilitlenmiştir !

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt