Arama sonuçları

1. Recep Şahin

Tram Değerleri

7 görüntüleme 0 cevap
  2. Recep Şahin

Tram Değerleri

merhaba arkadaşlar 32x21 boyutlarında 400 pixel/inc'lik Siyah Beyaz fotoğraf desenine kaçlık tram atmam gerekiyor düzgün çıkması için Frequency: ? Angle: ? Shape: ?
  3. Recep Şahin

Desinatör ( Güngören ) İş Arıyorum..

Güngören İlgihastanesinin Orada Oturuyorum Desinatörüm 4 Yıldır Merter Civarı İş arıyorum... Servis İmkanı Olursa Yer Farketmez...
  4. Recep Şahin

Ed Hardy Desenleri

Tmm Bendede Birsürü Var EdHardy Ama Konuyu Açalı 2 Ay Oldu Hiç Kimse Burda Paylaşımı Sevmiyor Sanırım O Yüzden BEnde Paylaşmak İstemedim
  5. Recep Şahin

Ed Hardy Desenleri

Elinde Çalışılmış Ed Hardy Desenleri Olan Arkadaşlar Varmı Varsada Ekleyebilirmi?
  6. Recep Şahin

Kuru Kafalı Desenler(Psd)

Vallahi Harika Çok Teşekkürler TelifHakkı Yok Dimi Kullanıcam Bunları :D Elinde Başka EdHardy DEsenleri Varsa Ekleyebilirmisin Bu Aralar EdHardy Patlaması Oluyo :o
  7. Recep Şahin

Emprime kurukafa desenleri

İşlerimin Yoğunluğu Yüzünden Siteye Zaman Ayıramıyorum Ama Fırsat Buldukca Sizlerle Birlikte Olacağım Ve Paylaşımlarımı Sürekli Bu Başlıkta Yapıcam Zamanla Yeni Desenler Eklenicektir Şimdiden Hayrını Görün... :cool: Burdan!.. Burdan!...
  8. Recep Şahin

emprime baskı makinesi ariyorum

başlığı açalı 4 ay olmuş ama ben yinede sorayım hala aramaktamısınız eğer öyleyse irtibata geçelim
  9. Recep Şahin

Fotograftan Vektöre-yardım

Arkadaş Corelin Yaptığını Beğenmiiyorum Diyor x3 Öneriyorsunuz.. Evet bEnde Corelin Vectore Çevirmelerini Hiç Bğenmiyorum Ve Size Şiddetle Vector Magic Programını Öneriyorum Heleki Resimlerin dpi Yüksekse Hiç Uğraşmayın Atın Resmi 2 Dakkada Vectore Çevirsin Bundan Daha İyi Çeviren Programda...
  10. Recep Şahin

Font Yardım

Teşekkürler Fontu Bulamayınca Bende Çizmek Zorunda Kaldım Ama Yinede Fontlarımın Arasına Ekleyeyim Tekrar Teşekkürler.
  11. Recep Şahin

Font Yardım

Arkadaşlar Myriad Pro-Black Semi Cn Bu Fontu Arıyorum İsmini Myfontsdan Buldum Ama Birtürlü İndiremedim Lütfen Yardımcı Olun Ücretsiz Nereden İndirebilirm Bu Fontu Yada Nereden Bulabilirim Elinde Olan vArmı
  12. Recep Şahin

Tram Değeri

Teşekkürler
  13. Recep Şahin

Tram Değeri

Hala Cevap Gelicek Ohhhhooo oo
  14. Recep Şahin

pixel çizimi vektör çizime dönüştürmek

Photoshopta Kanallarda Hazırladığınız Deseni 400 dpi Yapın Ve Sadece Alpha Kalıcak Şekilde Yani CMYK Yada RGB Hangisiyse Bunları Silin sadece Hazırladığınız Alpha Kalsın Ve Bunu Sırasıyla İmage_Mode_Bitmap_Methot use Kısmını 50% Threshold Yapın Ve Bunu File_Save Ass_Formatını BMP Olarak Kaydedin...
  15. Recep Şahin

Tram Değeri

Bu Cevap Çok İşime Yaradı Busecim Ya Saol Eksik Olma.... Bir Soru Neden Sorulur Yardım Almak Soruya Cevap Almak İçin Sorulur Buda Çok Sıkışmış Nir İnsanın Yardıma Muhtaç Olması Demektir Ve Enfazla 1-2 saat İçinde Cevaplanması Yada Derdine Çare Bulması Gerekmektedir.. Ben Müşteriye Kusura...
  16. Recep Şahin

Tram Değeri

18 kişi bakmış ve burada okadar çok desinatör arkadaşlar varki nasıl olurda cevap verilmez anlamış değilim
  17. Recep Şahin

Tram Değeri

Merhaba Arkadaşlar Siyahtan Griye Giden Bir Desene Nasıl Bir Tram Uygularız Yani image-Bitmap-Halftone Screen.. Frequency: ...... Angle: ....... Shape: ...... Burdaki değerleri Bilen Varmı Desende Bu...
  18. Recep Şahin

Yazı Fontu İstek..

neyse arkadaşlar gerek kalmadı çizdim fontu
  19. Recep Şahin

Yazı Fontu İstek..

:( hiçbiri tutmadı düşündüğün ve paylaştığın için teşekkür ederim Yokmu Arkadaşlar Yardım Edicek birleri
  20. Recep Şahin

Yazı Fontu İstek..

arkadaşlar elinde bu fontlardan olan varsa gönderebilirmi lütfen... Myfontsa baktım var ama ücretli lütfen birileri yardım etsin
Yukarı Alt