1 tane Kartvizit Örneği :)

cengaver71

Üye
Tepki
1

yorumlarınız benim için öenmli arkadaşlar...

U

User

Misafir
1az karısık olmuş daha sade ve estetik fontlar kullansaydın bence cok daha agır olurdu.
logolar çok büyük özellikle yapıkredi
digeride öle. tasarımlarda boşluk kavramını kavramaya bak bende sitede yazı var 1 tane onu okumanı tavsiye ederim.
temel tasarım ilkeleri die yazı var onu oku mutlaka

cengaver71

Üye
Tepki
1
tamam mehmet abi, sen de olmasan, kendimizi grafiker zannedip,piyasaya çıkacaz..
iğki varsın, iğkide bu site vasıtasıyla seninle ve diğerarkadaşlarla tanıştık...

U

User

Misafir
@grafikir
en kötü sanatkar 1000 tane hırsızdan iyidir :} elimizden ne geliyorsa yardımcı olmaya calışıyoruz. saolun sizlerde hakkımız olan teşeürü fazlasıyla veriyorsunuz..

Tepki
6
mehmet abini dediklerine katılıyorum bende mehmet abi sayesinde bu işi öğreniyorum eee yani hocalarımız olmasa nasıl öğrenicez okul okumakki gibi bi altarnatifiz olmadığı için mecburen mehmet abi gibi hocalarımızla sorarak uğraşarak öğrenicez

tuna

Üye
Tepki
0
standart olmuş göz yorucu geldi banada ama yinede eline sağlık:)

Tepki
1
calısmalarr baktıgındaaaa güzel ama o kadar da basarısız degıl ama nesnelerr sankı daha duzgun olabılrdı bakarken yoruldumm ben sahsenn ama elıne saglık her yapılan d adort dortluk olcak dıye bısey yokk bu calısman ıy dıgerlerı daha da ıyı olur ıns

Tepki
1
bence vizyon emlaktaki "VİZYON" yazisinin altindaki oval brz bozuyor digeride güzel olmus yinede snn bilecegin bi sey

Tepki
0
Bence kartvizitlerin daha şık gözükmesi için yazı tipini değiştirebilirdin. Mesela Arial Black iyi giderdi ona. Kalın olayınıda verirdin. Yazı tipi görüntüsü dışında güzel :)

Yukarı Alt