1000den fazla küçük resim

ybzeren

Üye
Tepki
0
oluşturacağımız edebi bir eser için basit ama hoş şekiller yaptırmak istiyoruz. Nesneler at kuş insan televizyon gibi günlük sıradan şeyler olacak, çizilmiş resim adeti üzerinden ödeme yapıcaz. ilgilenenler zeren_yavuz@hotmail.com adresinden itribata geçmelerini rica ederim.

Saygılarımızla

Yavuz BÜYÜKZEREN

YUNUS1

Üye
Tepki
0
bende freelance iş arıyorum ihtiyacım avr bana yardımcı olursunuz sevinirim rica ediyorummmmm sizden 0549 431 23 04 tel çizimi biliyorummm

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@ybzeren
İlan sahibi zaten "basit-sıradan-küçük" gibi ibarelerle ne istediğini açıkça ortaya koymuş. Fiyat geldiği zaman da cevabı belli. "Kardeşim zaten basit şeyler istiyoruz. Bu nasıl fiyat?"
Ayrıca hepsi çizim isteniyor. Bu işin bütçesi en az 10.000 TL (kopyala yapıştır çalışan kişilerin vereceği fiyat hariç....)
Bir işveren bu ibareleri kullanıyorsa şiddetle uzak durun.
Madem bu kadar basit, bırakınız kendileri hallediversinler basitçe....

Tepki
5
Kafalarındaki rakamın 300-400 TL olduğunu öğrendiğimde paralarını boşuna
çöpe atmamalarını önerdim, o fiyat ile bu işin olmayacağını da uzun uzun anlatarak...
Aldığım cevap piyasa şartlarına uyum göstermem gerektiğiydi...
Koşarak uzaklaştım:))

Muss

Üye
Tepki
0
@Erkan Nehir

Herkesin sizin gbi düşünmesi lazım bence çok basit diyerek ajansa yuksek paraya yaptıracagı işleri burda bizler 200-300 tl ye paptırmak istiyorlarr kanmayın arkadaşlar...

Tepki
0
@Erkan Nehir

katılıyorum...
tasarımın basiti olmaz her türlü zaman harcanıyor tanesini 1 tl den mi yapalım,,yapmayın lütfen.. emeğe saygı biraz
meslektaslarımız ucuz fiyat verdiği için mesleğimiz batıo... aklınızı kullanın biraz..

Yukarı Alt