16.hazar şiir akşamları afiş çalışmam

berdushe35

Üye
Tepki
0
suyun üstüne 3boyutlu yazı yazabilirsin bence? yorumlarda sıfır uygulama okudum bu bir grakikerin diğerine yapabileceği bir yorum olamaz iyi yada ötü sonuçta bir emek var özenmiş o kadar saygı duyup daha sınırlı eleştiriler yapılmalı bence... değişik bir çalışma akşam teması güzel anlatılmış... uluslararası ile akşamları aynı fontta ve daha dikkat çekici yazı şekilde yaz örneğin el yazısı ile

Tepki
100
arkadaki kıvrımlı nesne bana mermilerin sıranladığı bi şerit oluyorya, onu anımsattı.
daha farklı ve güzel bir desen kullanabilirdiniz.
birde konuyla ilgili yer tarih gibi bilgler girilmemiş.
bunlarıda görmemizde fayda var.
siyah ve kırmızı tonlar her zaman hoşuma gitmiştir.
bu çalışmada güzel ve uyumlu olmuşlar.
biraz daha çalışma dolu olursa güzel olacak sanırım.
bitmemiş gibi.
son halini görmek isteriz.
ellerinize sağlık.

Tepki
1
Geçen yılki hazar akşamları çok güzeldi umarım bu yılki de öyle olur. afiş içinse, genel itibariyle sade ve güzel bir çalışma yalnız yazılar arasındaki boşlukları biraz daha iyi ayarlasan okunabilirliği artar diye düşünüyorum. sonuçta bu bir afiş ve dikkat çekmesi, konuyu yansıtmasının yanında okunabilirliği ve anlaşılır olması da önemli. birde Elazığ'ımız ve Hazar gölümüzle biraz daha özdeşleşmesi daha güzel anlam katacaktır diye düşünüyorum. Başarılar

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
hazar şiir yazısının karakteri ve resmn etrafındaki çizgi dışında gayet sade ve hoş bi çalışma ellerine sağlık

Tepki
0
tşkrler;by muammer bey:) elazığlı olduğun belli olaydan hemen anlıyosun:)

bu bizim final çalışmamızdı,, şair isimleri vs.yazılmicak oyüzden çalışmanın devamı yok..boşluklar biraz fazla olabilir oralara şair isimleri geicek tabi 16.hazar şiir akşamları afişim onaylanırsa.afişte benim için öenmli olan sade ve amaca uygun etkileyici olması.yorumlarınıza çok teşekkrlr arkadaşlar:)

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Yazılar çok karışık, tipografi çok hatalı... Kompozisyon: Çalışmanın tamamının yorumudur... Yukarıda kullandığınız yazılar sadece çalışmanın tipografik bölümünü oluşturur... Üzerinde mutlaka çalışmanız gerektiğini düşünüyorum...

Ayrıca flood yapmak yasak, mesajlarınızı birleştiriyorum. Lütfen forum kurallarını okuyunuz...

Tepki
5
Arkadaki Alien in kuyruğuna benzeyen kısmı tam anlayamadım... Renkler iyi seçilmiş, fotoğrafla uyumlu...

Tepki
0
Alienin kuyruğu neye benziyor bilmiyorum ama onun herhengibir anlamı yok sadece uyum içinde ufak bi hareket katmak istedim,olmuşda sanırım tşkrler

Yukarı Alt