2.Kartvizit çalışmam.

OguzhanH

Üye
Tepki
1
Çok teşekkür ederim süper bilgiler.

OguzhanH

Üye
Tepki
1
Escape görüşünüze binbir türlü saygılıyım ve bu benim 2.denemem.Gereksiz bir şekilde eleştiri yapıp ortamı bozmayınız lütfen.

ZekiArslan

Üye
Tepki
1
Paint ? Yorum istemişsin. Ben bu işte iyi değilim ama sen benden de betersin. Bunu eğer photoshopta yaptıysan israf.

Nazil olamayacağım ben. İlk yorumda ki adama saçma sapan cevap vermişsin.

OguzhanH

Üye
Tepki
1
Photoshopda yapmadım.Card Busiiennes diye bir programda yaptım ve 2.çalışmam lütfen doğru değerlendirin ve terbiyenizi bozmayın.

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@OguzhanH

@OguzhanH

"Sopayla kilime vuranın gayesi kilimi dövmek değil, kilimin tozunu almaktır.
niye kederlenirsin? taş, taşlıktan geçmedikçe parmaklara yüzük olamaz..
yüzük olmayı, parmağa dolanmayı dileyen taş, ezilmeyi yontulmayı göze almalıdır.."

Mevlana Celaleddin Rumi.

.

Tayfun ŞENOĞLU

Grafik Tasarım
Bronz Üye
Tepki
19
@gezegen

Tipografi de mükemmel olduğum ve daha doğrusu iddialı olduğum söylenemez ama incelediğim örneklerinizde de sizin de kayda değer bir çalışmanızı göremedim..Nasıl derler Yüzme bilmeden okyanusa atlamak gibi bişey sizinki..Ben arkadaşa sadece font konusunda konuştum.Belli ki tasarıma heves duymuş ve bulduğu bir programla bişeyler yapmaya çalışmış iyide olsa kötüde olsa bir sonuca varmış.Bende kartvizit alıştığı için ŞİMDİLİK kafasını fonta değilde boyuta,renge ve kompozisyona versin diye öylece arial dedim. Burada kalkıp işe yeni başlamış birine tipografiden bahsederseniz yine olumlu bir sonuca varamayız..Eleştirilerinizi yazıya dökmeden önce karşıdaki muhatabınızın durumunu öğrenip klavyeyi elinize öyle almanızı tavsiye ederim.Zira konuştuklarınız havada kalır ki durumunuz benim için öyle..Bunu gayrimüslim birine neden namaz kılmıyorsun demek gibi bişeye benzetiyorum ben.Umarım ne hakkında NEYİ ANLATMAYA ÇALIŞTIĞIMI anlamışsınızdır. Unutmayın eleştirilmek değil eleştiriye eleştirenin gözünden bakıp ona göre cevabını vermek önemlidir herzaman.
İyi Forumlar dilerim...

Yukarı Alt