2009 Takvim Çalışmam

Tepki
1

İndesing'te hazırlamış olduğum Takvim Çalışmam..

Saygılar..

İyi Çalışmalar..

Osman Ozer

Üye
Tepki
2
Sevgili arkadasim
Calisman guzel ellerine saglik yalniz ben ortadaki 2009 yazi karakterini begenmedim. Birde fondaki desenler cok goze batiyor. Birde fonu degistirip denersen diyorum...

Osman Ozer
Paris

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Renk seçimin gayet güzel ellerine sağlık Osman arkadaşımında dediği gibi font göze hoş gelmiyor duz ve bold bir font kullanabilirsin zeminde kullandığın desenide daha flu olarak dene eline sağlık kolay gesin

Tepki
100
bence, çok fazla abartılmış...
takvim neden yapılır? ne işe yarar ve kim yapar?
adı üstünde takvim bu? bu gün günlerden neydi diye duvarda asılı olan bu çalışmaya dönüp baktığınızda ay adını ve günü seçebilirmisiniz.
takvim okunaklı olamalı herşeyden önce.
sonrada takvimi yapan firma yada kişi adı görünmesi yeterlidir.
gerisi bu kadar karışık olmamalı...

Tepki
0
Takvim daha çok kış ayları için kullanışlı gibi duruyor. 12 aya hükmeden bir takvimin yılın 3 aylık bölümündeki doğa olayıyla sunulması bence hatadır. Elbette senin fikirlerini yansıttığın çalışmana saygı duyuyorum.

Tepki
0
evet ercan beye katiliyorum takvime yazin baktigimizi düsünelim insanin bakasi gelmez kis havasi var ,onun disinda güzel bir calisma olmus.ellerinize saglik.

Tepki
0
@Emine Şahin

Emine hanıma kesinlikle katılıyorum. Ayrıca lütfen yapıcağımız çalışmaların olmazsa olmazlarını tasarım yaparken göz önünde bulunduralım.
Bilal beyin yanılgı hatası yok ise lütfen alıntı yaptığınız meteryalleri belirtiniz ki yorumumuzu ona göre yapalım!

Tepki
25
kesinlikle Burak Hüseyin Bey'e zemindeki desen konusuna katılıyorum. ayrıca şöyle olabilirdi desenleri takvim kısımlarında silik ve flu kullanabilirdin diye düşünüyorum renkleride böyle daha pastel renkler olsaydı nasıl olurdu acaba görmek isterdim... düşüncenize ve ellerinize sağlık ii çalışmalar

Yukarı Alt