2011 Takvim Çalışmalarım... Bir Grafiker Gözüyle Bakınız .. Sizce Nasıl ?? ! ...

M.ÇOBAN

Üye
Tepki
1
Bazılarında persfektif sorunu var. Bazılarında yanlış font seçimi var. Bazılarında da ışık sorunu var yani nesne ile arkaplan arasında uyumsuzluk var. Bunları saymazsak güzel çalışma.
Tebrik ederim...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba;
Sanırım genç bir arkadaşımızsınız (hem meslekte hem dünyada)
Çalışmaya da yeni başladınız sayıyorum.
Bir izleyici gözüyle bakınca, çalışmalarım yazmışınız fakat ortada size ait pek birşey göremedim.
Daha doğrusu bayan fotoğraflarından başka bir şey göremedim.
Ha bir de TR karakter sıkıntı vardı.
Bol örnek, hayal dünyasının kapılarını aralamak için atılacak ilk adımdır.

İyi çalışmalar.

Tepki
5
@M.ÇOBAN

Evet farkındayım çok kusurlarım .. Fakat ! Bunlar kurstaki çalışmalrım yeni atılıyorum grafikerlik dünyasına ilerde inş sorunsuz çalışmalarım la karsınında olacağım .... Teşekkür ederim ....

Tepki
5
@Hakan Dağdeviren

( Mehaba )

Evet çalışmaya yeni başlıyorum. Bu çalışmalar kurs çalışmlarım dı hocamızın bizlere örnek gösterdiği gibi yapmaya çalıştım ve evet kusurlarım çok var farkındayım ... İlerde bunlarda olmayacak inş .... Teşekkürler ...

Tepki
8
hayatta herzaman ilk başladığınız şeyler vasat oluyordan yola çıkarak bu grafikerlik işini girdiyseniz bence başaracaksınız :) kolay gelsin

Tepki
5
inşallah teşekkür ediyorum ve umud ediyorum ki başaracağım çok çaba gösteriyorum çok ilgileniyorum... ;)

Yukarı Alt