25 TL'ye logo, 100 TL'ye logo+kurumsal kimlik (3 parça)

Durum
Konu kapatılmıştır.

petit

Üye
Tepki
0
Freelance iş yaptırmak isteyen herkes benimle leyapolat@gmail.com adresinden iletişime geçebilir. Uygun fiyatlara her türlü grafik tasarım..

Tepki
31
örnek çalışmalrınız gerçekten çok merak ediyorum 25 tl ye yapılan logolar nasıl oluyor görmek isteriz bu kadar emek ve zahmet bu kadar ucuz mu olmalı

Rebel

Üye
Tepki
0
^ bende sasirdim fiyati gorunce.. yani turkiye'de nekadar kazanior bi grafik tasarimci??
saka gibi geldi.. hani fiyatlar ne kadar bilmiorum turkiyede ama burda saat basi 15 euro alan ogrenciler var.. altini ciziorum, ogrenci !! kaldi ki is hayatina atilan tasarimcilar..

turkiyede ii bi tasarimci nekadar alior.. ?????

neo_fb

Üye
Tepki
0
herkez bangır bangır bagırıyor 10tl -20tl fiyatlar logo yapılırsa bu kadar ucuza kurumsal kimlikler hazırlanırsa tabiki bi degerimiz olmaz diye.. sizde burda tam yerinde bu konuyu açmıssınız bravo...

Tepki
5
Tanesi 25 ten 3 parça 75 yapmaz mı?
Ayrıca çok alınca birim fiyat düşer... 60 falan desek...
10 da almayı ver bizi mi kırcan, ayamız alışsın...
50 ye 3 parçalı Kurumsal yapı ver, 100 çok...

petit

Üye
Tepki
0
buraya yorum yazan herkes saat başı 15 euro kazanıyorsa panik yapmaya gerek yoktur baba parasıyla yaşayan ya da ajans sahibi arkadaşlar size dokunuyorsa nasıl kapatılıyor bu bilmiyorum ama site yöneticilerine söyleyin kapatsın ne diyim ki.

rebel arkadaşım Türkiyede tasarımdan para kazanan sayılı insan var aslında her dalda para kazanan sayılı insan var bakma bu forumda yazılanlara kaç tanesi sizin orda bir öğrencinin saatte kazandığı 15 euroyu kazanıyor saatte

neyse arkadaşlar bildiğiniz gibi yapın yönetimden birileri de kapatırsa bu konuyu kimse yorulmamış olur

Tepki
5
@petit

Baba parasıyla yaşayan ya da ajans sahibi arkadaşlara dokunacağını hiç sanmam, senden 100 e alıp 200 e satarlar ne güzel işte...
Kimsenin yorulduğu yok sadece "Gülüyoruz ağlanacak halimize"...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt