3d text effect

CemilAL

Üye
Tepki
25
Arka planları da sen mi tasarladın, yazıları yapması zaten kolay ama diğerlerinde gerçekten hoşuma giden şeyler var. Üsttekinde arka planın render ı hoş olmuş kş sadece arka planın render ı. Öbürü çok yapmacık, biraz mapping araştırmalısın, veya fake mapping yapmaya çalışmalısın. Gölgeleri falan da bir acayip onun biraz çok koyu. Indirect illumination diye bir olay var di mi doğa da. İkincisinde rendersal öğeler az olduğu için fen değil. Gradient tam ortada olmamış ki şahsi kanaatim çok daha doğru bir karar olduğu yönünde, o mor ışıkımsılar belki biraz kopmuş ama renkten ötürü yani. Diğerleri soluk soğuk ve koyu, o niye 32 diş ile sırıtan bir mavi barındırıyor ki? Noktaları sevdim, ben de kullanırım çok, güzel bir eklenti. Son olarak o sim siyah bom boş arka planda hiç mi bir şey göremiyoruz. Bir zemin yaratma çaban var sanırım, ki perspektif açıdan problemli, ama neden devam etmiyor. Madem sadece o küçük yuvarlak yeri aydınlatacak kadar keskin bir ışık kaynağı, yazı nasıl o kadar aydınlık. Tekrar söylüyorum indirect illumination, indirect light.

CemilAL

Üye
Tepki
25
:D hiç gülmemişim yukarıda da buraya koyuyorum bol bol. :D :p ;) :D :D

uqurgrafik

Üye
Tepki
21
CemilAL, yorumların için teşekkür ederim. Önerilerini dikkate alacağım.

Yukarı Alt