3d yazı ilk denemelerimden

reborn

Üye
Tepki
6
.

İlk çalışmalarımdan olup, yorumlarınızı bekliyorum. Çalışmanın komplesi tamamen bana ait.

Tepki
5
bana sorarsanız daha yolunuz var derim
ilk çalışmalarınız olduğundan tabiki şuanda çok başarılı çalışmalar çıkmayacaktır daha çok ps derslerini incelerseniz yardımı dokunacaktır bence. kolay gelsin

reborn

Üye
Tepki
6
ben bunu ps de değil corelde yaptım. Ps ile ilgili bi sorunum yok. Onunla harikalar yaratabilirim lakin corelde vektörel olduğundan dolayı biraz daha kasmak gerekiyor. yorumun için teşekkürler.

FarukDesign

Altın Grafiker
Tepki
0
Ps de harikalar yaratabiliyorken , Corel de bu kadar karşık bir çalışma yapmak ilginç.Photoshopu çok iyi bilen bir insan sadeleğie önem vermesi gerektiğini yani sade daha hoş olacağını bilir.

Neyse iyi çalışmalar

reborn

Üye
Tepki
6
buna alıştırma deniyor üstadım. maksadım bunu bi yerde kullanmak olmadığından dolayı ve acabadan yola çıkarak corelde böyle bişey yapsam nasıl olurluğu ile alakalıydı. Sonuç bu çıktı ortamı gereceğini bilsem valla koymazdım.

FarukDesign

Altın Grafiker
Tepki
0
Ortamı germedim . Ama öyle algılıyorsan yanlış düşünüyorsun.

Sadece görüşümü belirttim,Görüşlere karşın bu yanıtı verecekseniz.Yaptığınız çalışmayı koymanızın bir anlamı kalmaz.

SNSİZ

Üye
Tepki
1
efektleri çok fazla vermenizden dolayı yazı okunmuyor biraz daha sadelik daha güzel olurdu
ben de bunu corelde yapmıştım ben beğeniyorum ama siz beğenirmisiniz bilemem ;)

reborn

Üye
Tepki
6
@FarukDesign
Üstadım kusura kalmayın ''ortamı gereceğini bilsem'' derken konuyu size kasıtla söylemiş değilim. Haklısınız daha çok yolum var. Bükemediğin bileği öpüceksin. Uzat elini öpeyim üstadım.

reborn

Üye
Tepki
6
@snsiz

Semra hanım eliinize sağlık. Hem yorumunuz hemde çalışmanız için.

mstfa

Üye
Tepki
0
bende coreldraw ı 2 haftadır kullanıyorum daha kötü iğreç şeyler yapabiliyorum. bu gayet iyi bir çalışma olmuş. :D

Yukarı Alt