3DMAX kursu

master

Üye
Tepki
0
arkadaşlar mrb 3d max programını yeni keşfettim ve bence çok güsel bi program.Kursunu almak istiyorum fakat bursada 3d max kursunu uygun fiyata veren bi firma var hatta firma varmı onu bil bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teş.ler

Tepki
0
@master

merhaba,
bundan 1-2 ay öncesine kadar bende böyle bir arayış içerisindeydim
3Dmax programı gerçekten 3 boyutlu çizimlerde öncü bir program
arkadaşımın tavsiyesiyle bu kursun verildiği bir yer keşfettim

İLTEM MÜHENDİSLİK - EĞİTİM - DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

İLTEM (İleri Teknoloji Merkezi), Yeri bursa da beşevler istasyonunun karşısında ve fiyat konusunda başka şehirlere göre oldukça uygun bir yer

0224 453 19 19 burdan ulaşabilrsn

benm için faydalı oldu sende bu konuda burasını bi düşünebilirsn

shinju

Üye
Tepki
0
bursa dışından gelip gidicem hafta sonu max kursu veren bir yer ben de arıyordum.. siteye bu yüzden rastladım.. adresler için sağolun bende bir tane buldum.. buyrun..

http://www.3dgroup.com.tr/

cananuygar

Üye
Tepki
0
Değerli Arkadaşlar,

Yeni dönem Makina, Mimarlık, İnşaat Kurslarımız başlıyor.

CAD, 3D ve hesaplama programları ile, projelerimizi hızlıca yapabiliyoruz. Mesleki programlar, meslek hayatımızın vazgeçilmez bir parçası.

Rekabetin her alanda hissedildiğini günümüzde; projeleri, zamanında, kaliteli olarak teslim etmek; tecrübe, enerji ve bilgi birikimi gerektiriyor.

İhticanız olan mesleki eğitimi kursalarımızdan alabilirsiniz. Eğitim sırasında soracağınız sorular, yaşanmış tecrübelerden ve problemlerden süzülmüş cevaplarla yanıtlanacaktır.

Autocad Kursu, mimarlık, makina, inşaat.. gibi birçok alanda temel bir program durumundadır. Autocad'in temel bir program olması, autocad'i daha da önemli yapmaktadır.

3DS MAX Kursu, aynı şekilde Autocad kadar önemli bir programdır ve aynı meslek dalındaki arkadaşlarımız için temel önem arzetmektedir.

Catia Kursu ve SolidWorks Kursu; makina üzerine çalışan arkadaşlarımızn vazgeçilmez programlarındandır.

X-Steel Kursu, Sap2000 Kursu ve STA4CAD kursu; inşaat üzerine çalışan arkadaşlarımın ana olarak kullandıkları programlardır.

Kurslarımızda; eğitim ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılamak için hizmet veriyoruz. İş ararken veya iş yaparken ihtiyacınız olan mesleki eğitimi kurslarımızdan alabilirsiniz.

Yeni dönem kurlara, kayıt yaptırmak için, akiza web sitesinden veya telefondan yardım alabilirsiniz.

AKİZA BİLİŞİM AKADEMİSİ
0-212-236 22 18
http://akiza.com/

cananuygar

Üye
Tepki
0
Programcı olmak,

Temel matematik/mantık bilgisinin üstüne, bilgisayarda çalışmayı sevme ve problem çözme yeteneği gerektirir. İyi programcılar, programlamayı severler.

Programcı olarak işyerinde çalışalım veya evden çalışalım; programcılık, sürekli belli bir disiplinde çalışmayı gerektirir.

Programcı olmak için, belli bir eğitimden geçiyor, yüzlerce örnekler ve denemelerle kendimizi geliştiriyoruz. Programlamayı öğrendik, biliyoruz diyoruz.

İş esnasında önemli olan ise, programı yazmak, çalışır hale getirmek, yani üretmektir.

Bilmek yeterli değildir. Yazılımı yapmak, buradaki esas önemli noktadır.

Bugün çok çeşitli, yazılımcı(programcı) türleri oluşmuştur.

Web programcısı: Web üzerinde çalışan programlar veya projeler üretir.
Php Kursu veya Asp.Net Kursu veya Jsp Kursu; eğitimlerini alarak, web programcılığı alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Masaüstü programcısı: Masaüstü üzerinde çalışan programlar veya projeler üretir.
.Net Kursu veya Java Kursu veya Python Kursu veya C++ Kursu; eğitimlerini alarak, masaüstü programcılığı alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Multimedya Programcısı: Oyun, interaktif uygulama veya reklam uygulamaları gibi görsel ve işitsel yönü ağırlıklı programlar veya uygulamalar üretirler.
Actionscript Kursu veya Java Kursu veya C++ Kursu eğitimlerini alarak, multimedya programcılığı alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sistem Programcısı: İşletim sistemi veya donanım seviyesinde programlar ve projeler üretirler.
C Kursu ve C++ Kursu ve Linux Kursu eğitimlerini alarak, sistem programcılığı alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Akiza Bilişim Akademisi olarak, programcılık eğitimleri vermekteyiz.

Programcılık eğitimlerimizde, yeni dönem kurs kayıtlarımız başlamıştır.

Daha fazla bilgi almak için, web sitemize bakabilir veya telefon açabilirsiniz.

AKİZA BİLİŞİM AKADEMİSİ
0-212-236 22 18

cananuygar

Üye
Tepki
0
Grafik tasarımcı olmak,

Grafik tasarım; iletilmek istenilen mesajın, görseller ile algılanabilir, görülebilir bir şekilde bir yüzey üzerine işlenmesidir.

Kağıt baskı, dijital ekran, film, animasyon, üç boyut(3D), mimari yapı, eşyalar gibi birçok ortama grafik tasarım yapılabilinir.

Görme, algılama ve hayal kabiliyeti, grafik tasarımcı olmak için önem taşır.

Grafik tasarım, birçok sektörü ilgilendirir. Grafik tasarımla en çok içiçe olan sektör reklam sektörüdür.

Reklam, zamanımız iş hayatının olmazsa olmaz bir parçasıdır. Reklamsız bir ticari girişimin başarı şansı düşüktür.

Grafik tasarımın hem çok yaygın bir alana hitap etmesi, hem de reklamcılıkta çok önemli olması; işini iyi yapan, yaratıcı grafikerleri ve tasarımcıları önemli kılıyor.

AKiza Bilişim Akademisi olarak, grafik tasarım eğitimleri vermekteyiz.

Photoshop kursu 'na katılarak, resim işleme ve genel grafik ihtiyaçlarınızı çözecek eğitimi alabilirsiniz.

Grafik Tasarım Kursu 'na katılarak, grafik tasarımcı'ların kullandığı temel dizayn programlarını öğrenebilir ve grafik tasarımcılık yönünde kendinizi geliştirip uzman olabilirsiniz.

3DS Max Kursu 'na katılarak üç boyutlu tasarım konusunda ilerleyebilir ve kendinizi geliştirip uzaman olabilirsiniz.

Maya Kursu 'na katılarak üç boyutlu tasarım ve karakter modelleme konusunda ilerleyebilir ve kendinizi geliştirip uzaman olabilirsiniz.

After Effects Kursu 'na katılarak, video sanatçılığı alanında kendinizi geliştirip uzman olabilirsiniz.

Grafik Tasarım Kurslarımızın yeni dönem kayıtları başlamıştır.

Daha fazla bilgi almak için telefon açabilir veya AKİZA'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

AKİZA BİLİŞİM AKADEMİSİ
0-212-236 22 18
{0}

cananuygar

Üye
Tepki
0
Web Fırsatları Artıyor ,
Web; şu anda, fırsatların sürekli arttığı, en önemli ortam olarak önümüzde duruyor.

Tasarım, programlama, e-ticaret, e-pazarlama, sosyal ortamlar; web üzerinde yeni iş yapmanın en önemli başlıkları olarak karşımıza çıkıyor.

Tüm işlerin yavaş yavaş web'e kaydığı bu zamanda, web'in iş fırsatlarından önce yararlanmak isteyen birçok girişim, yarış halinde.

Bilginin web ile, kolay ulaşılabilir duruma getirilmesi, rekabeti sürekli arttırıyor olsada, web'de yaratılan fayda ve potansiyel büyüklüğü, gerçekten etkilyeici.

Akiza Bilişim Akademisi olarak, web eğitimleri vermekteyiz.

Web Tasarım Kursu'na katılarak, görsel olarak etkileyici ve fonksiyonel olarak iyi çalışan siteler tasarlayabilirsiniz.
SEO Kursu'na katılarak, arama motorlarında önde olmayı ve arama motoru pazarlamasının detaylarını öğrenebilirsiniz.

Flash Kursu'na katılarak, web üzerinde animasyon, presentasyon, banner ve intro yapmasını öğrenip uygulayabilirsiniz.
Actionscript Kursu'na katılarak flash oyun, ses ve video uygulamaları, server bağlantılı multimedya uygulamaları yapmayı öğrenebilirsiniz.
php kursu'na katılarak, dinamik web siteleri yapmayı öğrenebilir ajax ile de daha interaktif web siteleri oluşturabilirsiniz.
Asp Kursu ve Asp.Net Kursu'na katılarak, dinamik web siteleri yapmayı öğrenebilir ajax ile de daha interaktif web siteleri oluşturabilirsiniz.
After Effects Kursu'na katılarak, web üzerinde video reklam ve production yapmasını öğrenebilirsiniz.
Linux Kursu'na katılarak, server yönetimini öğrenebilir, hosting yönetimini yapabilirsiniz.

Web Tasarım eğitimi, Seo Eğitimi, Flash Eğitimi, Actionscript Eğitimi, Php Eğitimi, Asp Eğitimi, ASP.Net Eğitimi, After Effects Eğitimi, Linux Eğitimi; alabileceğiniz web eğitimleridir.

Web Kurslarımızın yeni dönem kayıtları başlamıştır.

Daha fazla bilgi almak için telefon açabilir veya AKİZA'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

AKİZA BİLİŞİM AKADEMİSİ
0-212-236 22 18

elif murtaç

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
sana bilişim eğitim merkezini önerebilirim eğitim kalitesi olarak bi çok yerden daha iyidir ayrıca 3ds max eğitmeni olan ergin hoca bu konuda bir numaradır (Ergin Tezer) www.bilisimegitim.com

Yukarı Alt