3ds max eğitim kitabı

Durum
Konu kapatılmıştır.

sebograph

Üye
Tepki
9
3ds max e başlamak için çok iyi bir kitap 340 sayfa konu anlatımlı
Telif Hakları! nedeni ile içerik yönetim tarafından silinmiştir​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

accurate

Üye
Tepki
3
paylasım ıcın tsk :D bırgun nede olsa işime yarıyacak en ıyısı şimdıden arşivimde bulunması:)

sebograph

Üye
Tepki
9
link çalışıyo dostum senin sölediğin siteye erişim engellenmiş bu linkten indirebilirsin

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
bu harika bir paylaşım. öğrenmeyi çok istediğim bir program. Çok tşkler sebograph. eline sağlık.

Tepki
0
tesekurler kardesim de ben bu rapid shareden nefret ediyorum ne zaman denediysem bana "sizin ip adresiniz daha unce bir dosya indirdi" ve tekrar indirmeme izin vermiyor
yaa sana bir zahmet bana bu kitabi mailleyebilirmisin acaba e mailim...........................................................................................................................................................................................................................................sana zahmet olacak biliyorum kitabi yolasanda yolamasanda tesekurler :)

ASİL_KURT

Üye
Tepki
0
Abı oncelıkle paylasım ıcın sagol ama bu kıtabın yararı tam olarak nedır yanı egıtımı ve ogretımı yanında anlatması lazım yanı gosel olarak bızde bısyelr yapabılırmıyız

Tepki
0
kardesler biri sunu megaupload.com da upload etsin yahu bu kitaba cok ihtiyacim var memleketen uzak oldugum icin yabanci dilde kitap okumaktan sikildim artik ben turkum turkce lkitaplari okumak istiyorum ama malesef norwecte turkce kitap bullmak zor oluyor. rapidshare ye erisimim engelenmis :) zaten ABD nin web sitesindende bu kadar beklenir ne deolsa hepsi dusmanimiz .

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt