48 saatlik üyeden ilk çalışma :)

fbnmben

Üye
Tepki
0
tekrar merhabalar,

forumda çok yeniyim gerçekten mümkün olduğumca boş vakitlerimde :grafikerler: konuları inceliyorum okuyorum ve adobe photoshop cs6 ile ilgili eğitim videoları izliyorum kısa zamanda hemen denemeye geçtim :) açıkcası şöyle oldu hani kendi kafamda başta tasarladığım düşündüğüm bir şey yoktu ve taaki abimin dün benden logo tasarımı istemesi üzerine gerçekten söylediğinde daha çok acemiyim yapamam bilmiyorum gibi bir şey demedim tamam dedim ve 3 saatlik deneme yanılma tekniği,araştırma, ve eğitim videoları sonucu sonunda bitirdim övünerek yazmıyorum daha sade bir şey olmalıydı fakat gerçekten öğrene öğrene yaptım alakasız olsada sonuç olarak emek verdim :) not olarak eklemek isterim bakarak tasarlandı aynısının eskisi ile birlikte size sunuyorum.

yaparken gerçekten çok zevk aldım bu işten :):s8: dışarıdan göründüğü gibi değilMİŞ.

ÖNCE

SONRA

kimyasal ile büyük alışveriş merkezleri ve şirketlerin sistemini temizleyen firmanın logosu ya da kartviziti artık nasıl görüyorsanız öyle adlandırın ilk çalışmam 48 saatlik üyeden :) çalışmamın konusu damlayı herkes anlamıştır sanırım düştü ve sonuç :)

Yukarı Alt