5 Bin Yıllık Aşk'ın Fotografı

Tepki
4
5 bin yıl sonra benimde iskeletimi böyle bulurlar heralde. Aşk başkadır bilene..

rojda

Üye
Tepki
1
Tesekkur ederim. Zaten hissetmeden yaşamadan anlatamazsin aşki güzelliğini

özajans

Üye
Tepki
0
var ben bizzat şahidim hemde öyle doludizgin ki beraber ölümü bile kavuşmak sayacak kadar

tam 12'den vurmuşsun yanen katılıyorum seven hep sevdiğiyledir.kavuşan gönülleri mesafeler ayırmaya kadir değildir.yeter ki samimi olsun.

türk bayrağı taşımakta gariplik göremem ama o yüce bayrağı gönlünde taşımayanda gariplik görebilirim.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Ya arkadaşlar ne kadar iyi niyetlisiniz siz.. Bende öyledim bir zamanlar ama neyse.. Bu birbirine sarılıp ölen insanlar varya kesin adam sevgilisini aldatıyodur... Bide yemin etmiştir sevgilisine seni aldatırsam orda allah canımı alsın diye... Allahta almıştır canını o anda... :)

Tepki
4
@HAYALİN

yok daha neler... 5 bin yıllık tarihi aşka söylediklerine bak. Aldatmak yeni neslin modası o zaman ki aşklar da çok rastlanmaz. Hocam gözünü sevem yapma böyle..

Tepki
59
sadece sunu soyleyecegizm kım nerden bakarsa oyle gorur yada nasıl gormek ıstıyorsa ole bakar sadece açı farkı ayrıca bunun aldatmayla ılgısı oldgunu sanmıyorum cunku 5 bın yıl once insanlar o zaman parmakla gosterılecek kadar azdı

Tepki
3
gerçek açıklandı onlar aşk yaşayan insanlar değil silah arkadaşı aserlermiş:)))) zaten böyle bir aşk yoktur kanımca

Yukarı Alt