A4 2 kırım broşür tek stajyerden :)

Tepki
0

Arkadaşlar bir temizlik firmasına yapılıcak olan broşür...İyi veya kötü yorumlar gelsin lütfen

Tepki
6
hoca olmamis ya yazi fontlari cok buyuk ayrica zemini degistir derim. Birde fontlari degistirmeni tavsiye ederim. Ayrica noktalardan sonra bosluk birakmamissin :) kolay gelsin

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bence font değişimi yapsan ve boyutunu küçültürsen sorun kalmaz arkadaşım, arkaplan bence güzel olmuş ama sorun sadece fontlar...

Tepki
100
st_anger_türk arkadaşıma katıldığımı söyleyeyim.
ayrıca madde işaretlerini değiştirmelisin.
daha güzel işaretler var. onlardan kullanmalısın.
sanırım xxx yerinede firmanın logosu gelecek.
saygılar.

Tepki
0
@st_anger_turk

Hocam ne yaptın sen bişi bırakmadın geriye :) sıfırdan yap deseydin daha kolay olurdu :)

@exorcims

Evet birde dediğin gibi yapıcam

@eminecik

Evet xxx yerine firma logosu gelicek,henüz firma adı belli olmadığından xxx yazdım :) Başka işaret var derken CorelDRAW programının kendisindemi var yoksa bulmu diyorsun

Hepinize yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim...

Tepki
0
@buguz

Onu baskıya yolladım bunu burada unutmuşlar :) Zaten diğer sayfalarda aynı tip sadece yazılar ve resimler değişik okee

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
yavs benim bilgiğim kırım olacaksa bunun bide iç kısmı olmalı o nerde yoksa kırımın ne anlamı varki sonra çalışmaya gelelim kızma ama burda çalışma göremiyorum yani sen daha iyilerini yapabilirsin bir renk koyup iki desenle çalışma olmaz bence üzerinde çalışmalısın biraz daha

Tepki
0
okadar yazı boş kalabalık..broşür önemli ilk tanışma,karşılaşma tanıtma vs.bukadar yazı alıcıyı iter daha sade ve amaca uygun olsaymış keşke:)

Yukarı Alt