a5 broşür yaptırılacaktır

Durum
Konu kapatılmıştır.

sercan1097

Üye
Tepki
0
a5 broşür yaptırılacaktır
20Tl ve altı teklifler değerlendirilecektir.
20Tl üstü teklif te bulanacaklar mail atmasın lütfen
mail:hakanal1@mezitli.org

danisman

Consultant
Tepki
30
Merhaba, normal yazdığınızda da sizin mesajınızı, herkes okuyabilir hiç endişe etmeyiniz, forum kurallarını okumanızı da ayrıca rica ediyorum...

u-ata

Üye
Tepki
2
merhaba ilan başlığınızı ''bizim gibi bu işe saygısı olmayan, meslekten anlamayan emek vermeden internetten araklayan kendine grafiker diyen birilerini arıyoruz'' diye revize ederseniz daha hızlı sonuca ulaşırsınız...

Şu ilana cevap veren yaparım diyen de sakın grafikerim demesin ne iş olursa yaparım abi desin...

Yazık...

sercan1097

Üye
Tepki
0
@u-ata
bütçem bu kadar...terbiyyesizlik yapma...
sen hangi ülkede yaşıyorsun...millet günlük 25 lira kazanmak için günde 10-12 saat çalışıyor...
geçen yıl aylık 650 lira maaşla günde 10-12 saat halı taşıyarak para kazanıyordum ben...
birazcık emeğe saygın olsun...ve şuan işsizim....keyfimden mı bu fiatı sundum?

hugareva

Üye
Tepki
0
@sercan1097

Halı taşımak vasıfsız işçiliktir, sağlam bir grafiker sizin 25 TL ye yaptırmak istediğiniz işi belki 1 saatte yapabilir ancak şunu unutmayın , bu grafiker bu işi öğrenmek ve yakaladığı kaliteye ulaşmak için 4 yılını verdiyse o broşür için 4yıl+1 saat emek vermiş demektir. İşte siz bunu kavrayamıyorsunuz, zanaatkar var işçi var, fark burada!!

Ama halı taşıyan insan ben bu mesleği 20 yıldır yapıyorum, benim gibi kimse taşıyamaz diyemez.

Ben 50 TL den aşağıya yapmıyorum a5 broşürü ama işi getiren şahıslar çok yüksek bulmuyor rakamı, çünkü verdiği paranın karşılığını fazlasıyla veriyorum zaten. 20 TL bu işin ölü fiyatının yarısı, 20 TL ye yaparım diyen çaylaktır bana göre.

u-ata

Üye
Tepki
2
@sercan1097

Terbiyesiz miyim değil miyim bilmem ama sen akıllı sanma kendini!
Sen işsizsen biz napalım?
Bende bundan 4 sene önce ayda 750 liraya günde 15 saat bilgisayar başında dirsek çürütüyordum şimdi nolcak?
Bu arada üniversite yaşantım boyunca yaklaşık 10milyar harcadım.
Şu anda sahip olduğum sistem içinde bir o kadar harcadım!
Hayırdır sen hangi ülkedesin ne sanıyorsun sen bu işleri çocuk oyuncağı mı? bir de sözüm ona aklınca hayat dersi veriyorsun...

burası yardımlaşma derneği değil acıtasyonun alemi yok.
Paran olmaması kötü ama bu bizim sorunumuz değil kusura bakma.
Sen git markete param yok 100 tl lik alışveriş istiyorum ama 20tlden fazla vermem de bakalım ne diyorlar?

20tl ye 100 tl lik alışveriş hayallleri kurarsan, aldığın malların ya son kullanma tarihi geçmiştir ya da kalitesiz ve adidir.
:s8:

u-ata

Üye
Tepki
2
@Erol kara

Adam süperman beyler dağılın... :D
Ezilenin(!) yanında. :allalla:

garipbiri

Üye
Tepki
0
hepimiz zaman zaman dar duruma düşebiliriz mesela bende işsizim ve bu arkadaşımızın işini 20 tl ye yapıcam eğer isterse

Muss

Üye
Tepki
0
Bak kardeşim paran olmaya bilir eger gerçekten paran yoksa zor durunmdaysan fiyat vermezsin

dersinki ARKADAŞLAR BEN GERÇEKTEN ZOR DURUMDAYIM ALLAH RIZASI İÇİN BANA bır A5

BROSHUR TASARLAYAN OLURMU DERSEN EMİN OL DAHA ÇOK SONUÇ ALIRSIN ama 20 tl diye fiyat

biçersen onu yapan grafiker değildir zaten.........

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt