A5 tek yön el ilanı - torino sigorta

lusy99

Üye
Tepki
3
Meslekte yeniyim.
düşüncelerinizi en acımasız şekilde bekliyorum
iyi günler dilerim.

Dosyalar

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Firmaları kullandığın bant dışında pek bir şey beğenemedim. Hani böyle sanki bir şeyler eksik ve bir şeyler fazla gibiymiş gibi...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Sanırım biraz mazoşistlik var ama "acımasızca" eleştirmek bizim sitenin genel tutumu değildir ...
Logo yeni mi? Standart mı? Bilemiyorum ama yeniyse sanki yatay olarak bastırılmış gibi duruyor. Torin yazısını yatay olarak biraz genişletebilir veya çizgileri biraz daha küçültebilirsiniz. Alt tarafta madde madde yazılan bölümde şeritlere üstten verdiğiniz ışık efekti pek hoş durmamış ve o kısma yazı gelmesin diye yazıların alanını küçültmüş, alt-üst ortalama oranını bozmuş. Dört rengi tekrarlamak yerine 2 renk tekrarlamak veya hepsini ayrı renklerle oluşturmak daha mantıklı olacaktır. Gene olarak başarılı bulduğum ama bazı düzeltmelere ihtiyaç olan bir çalışma. Ellerinize sağlık ...

b3krkdk

Üye
Tepki
91
@ZxxxE

Şimdiye kadar mazoşist olduğumu düşünecek hiç bir şey yapmadım ve hatta bu forumda mazoşistçe yapılan yorumlara hep karşı çıkmıştım fakat bu paylaşımı yapan arkadaşımızın daha önce birisine yaptığı çok çok sert yorumdan çok rahatsız olmuştum belki de onun etkisinde kalarak bende sert bir tavır tutunmuş olabilirim çok mazoşistçe bir yorum olduğunu düşünmesemde... Aslında yorumun sert olup olmamasından ziyade tasarımı yapan arkadaşımıza herhangi bir öneri de bulunmamış olmam sadece eleştirip geçmiş olmam daha büyük sıkıntı...

Ayrıca sizin önerilerinize katılmakla birlikte adres alanında kullanılan şeritin çok dikkat çekmesinden ötürü dikkati diğer algı ile ilgili çıkabilecek sorunların olduğunu da söylemek gerekir. Ve madde madde yazılan iş alanları arasındaki fazla boşluk gözün zıplamasını zorlaştıracak kadar fazla onunla ilgili bir düzeltme yapılmalı diye düşünüyorum...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
@b3krkdk

Sanırım küçük bir karışıklık oldu. Anlaşılır diyerek alıntı yapmadım ama sözlerim lusy99'un "düşüncelerinizi en acımasız şekilde bekliyorum" cümlesi için o şekilde başlamıştı. Mazoşist kelimesini de sadist kelimesiyle karıştırdınız sanırım mozoşist: acı çekmekten zevk alan kişilere denir. Bu konuyu geçersek ben gördüğümü yorumlarım iyi ve kötü anlamda anlamak paylaşım sahibinin hassasiyetine bağlı...

ozan kaya

Üye
Tepki
9
Bantlardaki ışık efektinin gereksiz olduğuna bende katılıyorum. Logoda condensed bir font mu kullanılmış yoksa gerçekten oraya sığsın diye yandan bastırılmışmı anlayamadım ama sıkıntılı duruyor. Oraya sıkışmış gibi sanki. O kadar büyük olmasınada gerek yok bence. Başlıklardan önceki * işareti ne anlama geliyor acaba. Birde beyaz banttaki noktalar üzerine ışık efekti verdiğin bantların altından gözükmese mi acaba. Kolay gelsin.

Yukarı Alt