Accurate 4 te resim işleme

mistan

Üye
Tepki
0
Bilgisayarda kayıtlı veya taranmış resimi Accurate 4 te nakış deseni haline nasıl dönüştürebilirim yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler.

sehirlim84

Üye
Tepki
0
@mistan
modüller / foto nakış seceneği var ordan yaparsın ama pek iyi bir sonuç alamazsın

moody

Üye
Tepki
1
sehirlim84 e katılıyorum. Uğraştığına değmez alacağın sonuç.

accurate

Üye
Tepki
3
arkadasım sanırım ogrenmek ıstedıgın desendekı efeklerı nasıl vermen gerektıgınle ılgılı bunun ıcın desenı gormeden cevap veremeyız kı tek bır tusla nakıs oluyor ama efek sayısı sadece 1de sınırlı kalıyor

sarp230

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bir sorumda benim olacak ufak desenlerde yani
küçük ebatlı desenlerde sorun yaşıyorum mesela lacoste deseni ni bir türlü tuturamıyorum acaba bu konuda bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim

Tepki
0
evet küçük nakışlar herkesin yapabileceği bişey değil dir
her desinatör yapmaz kumaş ve kumaşa uygulayacağın parametreler farklı olmalı
ben o deseni 2. yapabildim hatta bi zaandan sonra ondan daha ii olyor emin ol parametrelerle oyna sürekli sonra sürekli el çabukluğu ile artık fazla vaktini almaz

sarp230

Üye
Tepki
0
iligin için çok teşşekür ederim dream gerçekten çok sorun oluyor .. yapcak bişe yok çalımaa devam :)

mistan

Üye
Tepki
0
yardımlarınza çok teşekkür ederim.
resimleri nakış deni haline nasıl çevirebiliriz acaba? bir başka programmi kullanılıyor yoksa resmi taratıp üzerini işaretleyerekmi yapılıyor. bildiğiniz birşey varsa paylaşabilirmiz.

asll

Üye
Tepki
0
slm arkadaşlar ben accurate 4 programını öğrenmek istiyorum.Çalıştığım firmada program var ama kullanan yok bana yön verecek notlar arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim:)

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
sitemizde nakış üzerine deneyimli olan ve accurate programı kullanan arkadaşlarımız var. ilgili bölüğmlere sorularınızı yzarak size yardım vermelerini sağlayabilirsiniz.

iyi forumlar. kolay gelsin

Yukarı Alt