accurate de resmi nakışa çevirme diyen arkadasın resmini çevirdim

paancc

Üye
Tepki
0
emeğine sağlık ama gördüğüm kadarıyla deseni kabaca yapmışsın ayrıntı yok

Tepki
1
sevgili arkadasım paanc sen daha ayrıntılısını yapta bizde burda görelim.boşa atıp tutmak kolay

paancc

Üye
Tepki
0
ya nasıl desen göndermeyi bi bilsem.neler gönderecem ama maalesef bilmiyorum bu arada lütfen herkese sesleniyorum biraz eleştirilere açık olalım.çünkü böylece daha kaliteli desenler görebiliriz.o eleştirileri cevap vererek deil olgunlukla karşılayalım.

prof

Üye
Tepki
0
herkese selam
muhteşem olmuş nasıl çevirdiğini iletirsen sevinirim.
gerçekten güzel harika........
eline sağlık....

prof

Üye
Tepki
0
selam herkese nasıl çevirdiğini iletebilirmisin.
güzel olmuş eline sağlık....

kerso

Üye
Tepki
0
@paancc
evet katılıyorum kardesim, hep iyi dememizi bekliyolar:D
resmi nakısa cevirirken deseni 3d şeklinde koymak marifet değil, :) kaç atlama var:(:rolleyes::confused::confused::confused::confused:

Tepki
2
güzel olmuş
fakat nasıl yaptığınızı anlatırsanız iyi olur.
photofill yada oto foto gibi bir özellik mi kullandınız yoksa manuel mi yaptınız.
eğer manuel yaptıysanız arkadaşınız neden fotografı nakışa çevirme dedi.
bizim sürekli yaptığımız bir şey fotoğrafı nakışa çevirmek.çevrilmesindeki tek sakınca otophoto yada fotofill gibi yöntemlerle yapılması.çünkü görüntüde süper de görünse o fotografı işleyebilecek bir makina olmuyor ne yazık ki.otomatik phunc ile o kadar saçma sapan batışlar yapıyor ki program sürekli ip koprarıyor altına topluyor falan filan.

neticede manuel yaptıysanız çok güzel olmuş.makina işleyip scan edip tekrar gönderirseniz daha iyi anlarız.

Tepki
1
arkadaslar bu bu sakallı amca resminide yavuz sultan resminde accurate4 ün herhangi bi hazır tekniğiyle yapmadım tamamen resmi arkaya alıp üzerinden manuel olarak çalıştım.sistem olarak ta boyut olarak düşünün en alttan en üste doğru olan renkleri çalıştım.mesala en önceen arka görüntüyü fon olanı sonra yüz olan rengi sonra elbiseyi ve en sonrada siyah görünen kontürleri çalıştım.bazı cok iyi bilen arkadaslar bu desenlerde atlama arıyorlar bu deselerde atlama olmaz.desen ebatları 20-30 cm vardı tam hatırlamıyorum onun için baya ayrıntı var desen ebatı küçüldükçe ayrıtılar azalabliir cıkmaya bilir.makina koparma yapablir.başka arkadaslar daha güzellerini bekliyorum

Tepki
1
ha arkadaslar bu arada ben desinatörüm yani işim bu günde 10-15 desen yapıyorum.yani bu işi eğlence yada hobi olsun diye yapmıyorum.

Yukarı Alt