Accurate Desenlerİ

Tepki
0
accurate desen hakkında bilgilerimi sizlerle paylaşmak isterim.SorularınıZI bekliyorum:)

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
benim mesleğim nakış üzerine değil ama ama bilmekte fayda var diye düşünüyorum.

nedir bu accurate? ne işe yarar? nasıl çalışır? desteklediği formatlar nelerdir?

benim bildiğim kadarıyla biz cizimi yapıyoruz ve içini boyuyor ve baskı yapıyoruz ama nakışta ise en buyuk özellik boyama işini iğne hareketleri ve dolayısı ile iplikle yapıyoruz.

bunlarada stich deniyor yanılıyor muyum?

bu tarz çizim ve iğne hareketlerini oluşturmaya da punch deniliyor hatırladığım kadarıyla. bu tarz temel bilgilerden bahsedersen sevinirim.

mehmet84

Üye
Tepki
0
ya arkadaslar ben bu accurate nın arsıv programını kullanıyorum baya da bı ogrendım cogu işimi halldebılıyorum ama sımdı punc programı almak ıstıyorum ama cok pahalı bunu once bı deneme surumunu alıpda deneme sansımız varmı bılgınız varsa paylasırsanız sevınırım

mehmet84

Üye
Tepki
0
@dream058238
dream

ben bu accurate nın arsıv programını kullanıyorum baya da bı ogrendım cogu işimi halldebılıyorum ama sımdı punc programı almak ıstıyorum ama cok pahalı bunu once bı deneme surumunu alıpda deneme sansımız varmı bılgınız varsa paylasırsanız sevınırım

mehmet84

Üye
Tepki
0
lion cok tesekkur ederım ama ben bu demo programını kullanamıyorum arsıv programına gore daha farklı tam olarak desen yapılabılıyormu
bu demo programında cevap verırsen sevınırım ıyı calısmalar

Tepki
1
demo programında desen yapabilirsin fakat bilgisayara kayıt edemezsin ve diskete çekemezsin. sadece yaptığınla kalırsın. demo sanırım 617 versiyonu. bundan dolayı 620 ve ya 623 versiyonundaki gibi pullarla oynama yapamazsın.......

Yukarı Alt