Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

ccuuttee

Üye
Tepki
0
Merhabalar

Orjinal Occurate 4 Programını Windows 7 de çalıştıramadım. Bu konuda bilgisi olan ark. varmı?

zübeyde

Üye
Tepki
0
slm bende bireysel olarak accurate 4 desen kursu vermekteyim ilgilenen arkadaşlardan mail bekliyorum kendime ait programım var.kolay gelsin

Tepki
0
@s.haryy
deseni dışarıya nks verrirsen istedigin gibi düzeltme yapabilirsin

@Memet Akif
programın dangle lı kardeş kilit olmadan calışmaz

@EMİNE ERTÜRK
sargı parametrelerinden 2 ye girin 1ve2 tarafı şeçip 1artı ya tuşla 99 artıya tuşla kaç kat yapmak istersen o kadar 1ve 99 eklemek zorundasın umarım yardımcı olmusumdur

@accurate
accuratin 628 versiyonunu kullan seri dikimli olanı bence şahane hiç bir sorun yok doble pulda yapabiliyorbence dört dörtlük program

heracliea

Üye
Tepki
0
merhabalar benm accurate programım var fakat hasp ve hardlock not found diyor nasıl calıstıracagım??

BAYDO

Üye
Tepki
0
merhaba dostlar

sıteyı dırek google amcadan buldum acurete 4 baslıklı acıklamarı okuyunca uye oldum.

dert bır degıl kı bır suru...

ılkı ben bu programı hıc ama hıc bılmıyorum..

ıkıncısı ne yazık kı ogrenmekden baska carem yok..

bır anlatıveren olursa duacısı olurum :))

ya bedava dua ısde ne olsun :))

dilara_-_k

Üye
Tepki
0
accurate bilen konyalı bi arkadas arıyorum bi kaç eksiğim var bilmediğim bana yardımcı olursanız çok sevinicem .. (emeğinin karşılığını alcaktır..)

jines

Üye
Tepki
0
merhaba,
ben de çin iğnesinde sorunlar yaşıyorum. sürekli boşluklar oluyor. bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

a_k.

Üye
Tepki
0
acc en önemli eksiği....çiniğnesinde bindirme butonu, yüksek versiyonlarda çalışmıyor....ama acc 617 versiyonunda çiniğnesini güzelce, boşluk olmadan yapabilirsiniz....

Yukarı Alt