accurate?

accurate

Üye
Tepki
3
iş yerınden evımdekı pc ye gonderdım aksama bakalım acılacakmı bır kac kez daha denemıstım ama olmamıstı acmıyor

Tepki
6
o zaman adobe arkadasin dedigi gibi baska formatta kaydedip acarsan daha iyi olur.ben olsam jpeg yapar evde tekrar yapardim.tabi zor diilse

accurate

Üye
Tepki
3
yapmıs oldugum formatları nakıs makınasının format sıstemı okumalı nakıscı desenı tjm barudan zsk..vb formatlarda istıyor bu formatlardada ınternet ortamından gıtmıyor farlı bır formatıda makına okumuyor

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
eheheheheeee ben süper biriyimi... bunu böylece bilin arkadaşlar.

sanırım arkadaşım senin sorunun çözümünü biliyorum. ama bana bu günlük müsaade etmeliris. akşam evdeki çok eski arsivimi karıştırmam gerek. çünkü nakış programları ve formatlarını birbirine çeviren bir program vardı onu bulmam gerek.

nerden aklına geldi diyebilirsiniz. tajimalardan felan bahsettiniz. bunun çözümü var. ama insallah bende vardır. akşam bakıcam

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
@st_anger_turk

yanlış hatırlamıyorsam, nakış programları desenlerini 2 veya 3 dosya şeklinde kayıt ediyor. o yüzden hangi desenin hangi dosyada olduğun tespit etmek zor olabiliyor. sanırım en büyük sıkıntı bunda. ama birde farkıl nakış makinelerinde farklı formatlar kullanılıyor. bu yüzden de onlar arası değişim gerekiyor.

ve

arkadaşımızın amacıda farkı makineler arası desenlerin formatlarının değişimi sağlamak

accurate

Üye
Tepki
3
flas bellekle ıyı bır cozumde buradan gemlıge cd dısket yada flas bellegı herseferınde gonderemem:( hem zaman kaybı hemde maddı acıdan kayıp net ortamından olması gereken bırseyler olmalı yınede tesekkur ederım

Tepki
2
merhaba.
içinde bulunduğunuz deseni dosya menüsünden dışarıya desen ver seçeneği ile masaüstüne kayıt edin.bu dosyayı maillinize ekleyin gönderin.yada msnden dosya olarak o masaüstündeki dosyayı gönderin...kayıt ederken accuratenin kendi formatı olan nks yi seçerseniz açacak olan kişin de elinde accurate programı varsa açar..yoksa başka bir desen programı varsa tajima formatı ile kayıt verin o zaman her nakış programı açar..AMA nks yaparsanız deseni açan kişi accurate ile desende değişiklik yapabilir..parametrelerini değiştirebilir.
umarım zamanında cevap verebilmişimdir.iyi günler.kolay gelsin
saygılar.

Tepki
2
rica ederim..umarım faydası olmuştur...dışarıya desen ver şeklinde istediğiniz formatta desen kaydedebilirsiniz.makina göndermek için ise alan kişinin deseni açıp diskete yazdırması yeterli.

Yukarı Alt