Acil. After effects uzmani.

Tepki
0
Tanitim filmi hazirlamak icin.after effects uzmanina ihtiyac var. Acil bir durumdur arkadaslar. 2 gun icerisinde bitirilmesi gerekiyor. Elimizde dokumanlar mevcut. Durust ve sozunun eri bir arkadas araniyor. İster maasli ister is basina ucret verilecektir. Ozel mesajla ulasabilirsiniz. İlan 17 ekim 2011 e kadar gecerlidir

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
İster maaşlı ister iş başına ücret denmiş... Ama ilan 2 günlük sadece. Maaş nasıl olacak 2 günde???

bysonmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
birde after effect olmasa photo deskle olmazmı?daha once buna benzer bır dernek ıcın tanıtım hazırladım ama yardımcı olurmu?

Tepki
0
Bu projede yapilacak calisma tarafimizca begenilirse bundan sonraki diger isler icin kontratli elemanimiz olarak calisma teklif edecegiz. Ayrica. Bu isi evlerindende yapabilir arkadaslar. Turkiyenin her ili icin gecerlidir. Biz hollandada faaliyet gosteren bir entertainment sirketiyiz. İstiyorumki turk gencleri para kazansin

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@eserhollanda

madem uzun vadeli bir iş ilan neden sadece 17 Ekime kadar???

Tepki
0
Erkan nehir adli kullanici. İnternet adresinizi inceledim guzel calismalariniz var. Sorunuzun cevabi ise 28 ekimdeki eventin 2.tanitim videosunu yapacak olan hollandali firmanin parayi almasina ragmen videoyu bitirmemis olmasi acil olmasinin sebebi. Sorular sormaktansa cozum onerileri yapan kisiler tercihimdir.

Yukarı Alt