ACİL! kitap kapak resmi

Tepki
1
yeni yazdığım bir korku romanı için bana örnek olabilecek kitap kapak tasarımı arıyorum. Konusu Bir hayaletin intikam almaya çalışırken intikam almaya çalıştığı insana aşık olması yardımcı olurmusunuz?

Ozgul

Üye
Tepki
57
Hayaletler (?!?) aşık da mı oluyorlarmış?:)

Şaka bir yana, tek cümlelik bir açıklamadansa kitabın içeriğine dair daha çok ayrıntı verirseniz belki yardımcı olanlar çıkabilir. Sonuçta kitap kapağı, içeriği yansıtmalı...

İyi çalışmalar.

Tepki
1
Bir hayaletin intikam almaya çalıştığı ailenin oğluna çocukluğundan beri onun rüyalarında hatta başka bedenlere girerek onunla arkadaşlık kurar ve bu arkadaşlık ilişkiye döner. Seneler sonra o çocukta aşkı yakaladığına inanır.O çocuk birgün onu terkeder ve hayaletde çocuğun ruhuna girmeyi başarır.Ve çocuk intihar eder.O hayalet ise başka bedenlere sataşmaya devam eder.DAHA ÇOK KORKU ÖN PLANDADIR.

yeni yazdığım bir korku romanı için bana örnek olabilecek kitap kapak tasarımı arıyorum. Konusu Bir hayaletin intikam almaya çalışırken intikam almaya çalıştığı insana aşık olması yardımcı olurmusunuz?

Tepki
1
yanlış yazdım. ön planda korku değil aşk ve romatizm ön plandadır.intikam aşk ve ihtiras

aşk ve romantizm ön plandadır. bana yardımcı olucak kimse yokmu?

kimse yokmu?

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@dilayyalcin

Tam olarak ne istediğinizi açık ve net yazarsanız eminim birileri yardımcı olmaya çalışacaktır...
Kitap kapağı tasarımı mı yaptıracaksınız? Kapak nasıl yapılır onu mu öğrenmek istiyorsunuz? Daha önce yapılmış kapak tasarımları mı görmek istiyorsunuz? Birilerinin sizin için kapak tasarımı mı yapmasını istiyorsunuz?
Ne kadar net olursanız sonuca o kadar çabuk ulaşırsınız.

Tepki
1
elinizde olan bana örnek olacak kitap kapağı tasarımları arıyorum.teşekkürler.SADECE ÖRNEK OLARAK ARIYORUM.

Yukarı Alt