Adnan APAYDIN Hoşgeldin...

Tepki
4
Adnan Abi, benim tasarımlarından örnek aldığım ve birlikte çalıştığım yılların grafikeridir. Kendisi benim ustamdır. Kendisini sitemiz de görmekten son derece memnunum. Eminim zaman buldukça ekleyeceği çalışmalarından örnek alacak çok arkadaş vardır.
Saygılar sunuyorum kendisine...

Tepki
31
Aramıza hoş geldiniz Adnan bey süleyman beyin beğendiği bir grafikeri sitemizde görmek
çok güzel

Tepki
0
Hoşbulduk, teşekkür ederim...

Sitenize, dolayısıyla sizler gibi saygı ve hürmete layık insanların arasına dahil olmaktan büyük mutluluk duydum. İnşallah hep birlikte en güzele ve en iyiye ulaşmanın hazzını yaşarız...
"Güzellik görenin gözündedir" çok güzel bir söz, Süleyman Bey'e de çok yakışıyor... Teşekkürler...
Fatih Bey hoşbulduk, tanıştığımıza memnun oldum.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Süleyman arkadaşımızın, yıllardır birlikte çalıştığı, tasarımlarından örnek aldığı, ustayı aramızda görmek bize de mutluluk verir. Kalıcı olmanız dileğiyle, Grafikerler.org ailesi hoşgeldiniz Adnan bey.

Tepki
0
Hoşbulduk üstadlar... Çok teşekkür ederim hepinize. İnşallah kalıcı oluruz. Bir gün ebedi göç var ama inşallah bu zaman dilimi içinde hep birlikte mutlu şeyler yaşarız... :) iyi eserler bırakırız.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Bu fani dünyada hepimiz misafiriz Adnan bey, misafir olduğumuz müddetçe faydalı ve hayırlı işler yapabilmek ümidiyle, saygılar...

Yukarı Alt