Adobe InDesign CS4 Kullanma Kılavuzu Türkçe

Tepki
0
Dostlar indiremiyoruz limit doldu falan diyor.Sağlam bir yere yüklesekte rahatça indirsek olmaz mı?

Tepki
5
Selam,

Erkin Karataş arkadışıma;

Kusura bakmazsanız eğer size bir şey sormak istiyorum. Siz bu alana göndermiş olduğunuz Indesign çalışması ile bu programın biz grafik tasarımcıların hizmetinde birlikte çalıştığımızda güzel tasarımlar üretebileceğimizin bir göstergesi olarak mı gönderdiniz. Yoksa, bunun yanında daha başka düşünceleriniz de var mı..?

Lütfen bu konuda beni aydınlatabilirseniz memnun olurum.

Saygılar...

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Merhabalar Melih bey, doğrumu anladım bilmiyorum ama yukarıda kullandığım görselden bahsediyorsunuz sanırım.

Sizin InDesign kullanıcısı olduğunuzu forum içerisinde ki paylaşımlarınızdan biliyorum. Onu eklememdeki amaç konuda caps (ön izleme resmi) olması açısından koydum, yani konunun boş gözükmesini istemedim. Sizin baktığınız açıdan hiç bakmamıştım açıkçası. Bir InDesign kullanıcısı o imajın InDesign'de yapılamayacağını ve o imajın InDesign logosu olduunu bilir düşüncesi belkide konuya o gözle bakmamamı sağladı.

Yüklediğim dosya ise InDesign CS4'ün Adobe tarafından yayınlanan help belgesinin Türkçe'sidir.

Doğrumu anladım?

Bu arada link yenilenmiştir..

Yukarı Alt