Adobe photoshop ile yaptığım ilk film afişi tasarımım

Tepki
7
öncelkle şunu belirtmek istiyorum photoshop illustratör ve indesing programlarını 3 aylık bir kurs süresince öğrendim ilk defa bu programları kullanıyorum yeni yeni geliştiriyorum kendimi umarım beğenmişsinizdir yorumlarınız için şimdide teşekkür ederim.

Dosyalar

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Gayet güzel olmuş. Yalnız film ismi yeterince okunabilir değil, özellikle "On" yazısı üzerine gelen efekt yazıyı kapatmış biraz transparanlık eklenerek düzeltilebilir. Kolay gelsin ...

Tepki
7
Teşekkür ederim tekrar bir düzenleme yapacağım dediğiniz gibi..ilk defa yaptığım için profesyonelce yapamıyorum sizin gibi bilen insanların fikirleri önemli :)

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
@betül dilber
Bu sözleri iltifat kabul ediyor ve teşekkür ediyorum ama ben de bilmiyorum ki hala öğreniyorum :) ...

Tepki
7
Siz benden daha önceden öğrenmeye başlamışsınızdır ben 3 aydır hemen hemen kurstan öğrendiklerimle yapıyorum daha çok yeniyim yani anlayacağınız :)

Tepki
24
ilk çalışmanız olmasına rağmen iyi. ama şu değerlendirmeniz gerekir... çok fazla obje ön planda... en çok vurgulamak istediğiniz öne çıkartıp diğerlerini arka planda bırakırsanız daha anlaşılır olacaktır ve göz yormuyacak hale gelecektir. bir de yazı yani film adı daha belirgin olmalı...

başarılar

seluvenin

Üye
Tepki
3
ilk çalışman olmasına rağmen çok başarılı olmuş. tabi profesyonel olarak baktığımızda hata bulmak istersek, illa ki buluruzu. ama hata bumamak niyetimiz varsa, da gözü önünde belirgin hataların da olduğu kesin. mesela sol köşede ki kızın saçlarının üst kısmını tek çizik gibi kesilmiş, belli ki bir yerlerden kopyalayıp yapıştırmışsınız, amma eğer o resmi kullanacaksanız, kafatasının yerinde aynı büyüklükte ve transparan yapsaydın. sanki daha başarılı olurdu. ve o üst kısımdaki kesim hatası da ortadan kalkımış olurdu. diğer küçük hataları diğer arkadaşlar zaten blirtmişler.

Yukarı Alt