Adobe Veritabanı Yükleyici Sorunu.

Tepki
0
Bu sorun adobe ürünlerinin gelişmesiyle başlayan bir sorundur.

Adobenın Cs2 Sürümlerine Bakarsak Nekadar Yüklenırsek Yüklenelım Nekadar Hata Yaparsak Yapalım Bir Veri Tabanı Sorunu İle Karşılaşmadığımızı Görürüz.

Birçok Profesyonel Grafiker Görünümlü Aciz İnsanlar Bu Sorulara Bu Sorun Sistem İle Alakalı Windowsu Baştan Kur Dediklerini Gördüm ve İşittim.

Bu hatanın işletim sistemi ile alakası yok demıyorum elbette var ama çözümü format değildir.

Lütfen ben grafikerim diyen arkadaşlar tasarımlarını yaptıkları yazılımın alt yapısıısını öğrendıkden sonra insanları yönlendirsinler diyorum ve 2 dk lık kolay çözümü anlatıyorum.

C:\Program Files\Common Files\Adobe\backup>Caps.db Buradan Caps.db yi silin ve kuruluma yeniden başlayın.

işte bukadar,dosyayı sildim adobe dosyası eksıldi diyede dert tasa yapmayın o kendını baştan yaratıcaktır.

ANIL

Tepki
13
Öncelikle bu bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Açıkçası şimdiye kadar böyle bir soru, sorunla hiç karşılaşmadım. Sorunun cevabı ve yapılması gerekenler gayet basit. photoshopu kullanan arkadaşların bakması gereken yararlı bir konu.

Tekrar teşekkürler.

+ rep

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@AnıL Karahan

Anlatımınız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz Anıl bey. Fakat bu tabir pekte çok olmadı diye düşünüyorum.

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Bu pratik ve faydalı bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkürler Anıl bey.. Ayrıca söylediğinizde de çok haklısınız. Sadece bilgimizin olduğu konularda insanlara yardımcı olmalıyız, varsayımlarla hareket etmek iki tarafa da zarar verecektir..

Yukarı Alt