Afiş çalışmam

omerylmzz

Üye
Tepki
0
İlk afiş çalışmam. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ömer Bey adres bilgilerinizi ya azaltın ya da kaldırın...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Adres kısmı yine kalabilir fakat bilgiler gerçekçi olmamak kaydıyla Ömer Bey : )

Çalışmanzda rekler gayet uyumlu fakat sağ alttaki ürünler sanki çok dağınık duruyor gibi.

omerylmzz

Üye
Tepki
0
Evet onları toplarlamak baya zor oldu benim için, aslında ben onları hiç koymuyacaktım ama hepsini istediler...
Yorum için sağolun onların daha hoş durması için elimden geleni yapıcağım :)

Tepki
25
Ömer bey ürünlerden çok vektörler ön planda olmuş yani ürünleri gölgelemiş diye düşünüyorum, biraz opacitysini düşürürseniz daha ii bir etki yakalayabilirsiniz nacizane fikrimdir. Düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Tepki
31
ömer bey işi maviye boğmuşsunuz işi alt fonlar çok koyu üstündeki yazıda mavi olunca boğulmuş
bence sağ tarftaki resimler iyi sadece siyah gölgeyi azaltın biraz

sağ taraftaki açıklayıcı yazının altından mavi tramı kaldırın ve o yazıyı büyültüp sayfaya yayın biraz sayfanın boş yerleri çok fazla aşırı sade bir çalışma olmuş

vurgulamak istediğiniz yerleri belirginleştirin ben burdayım desin

Tepki
5
Bu ön arka birafiş mi? Tam anlayamadım doğrusu... Ürünleri daha büyük kullansanız daha iyi olur bence(üst üste gelmemelerine de dikkat edin bence), ayrıca vurgulamak istediğiniz yazıları Kırmızı ile yazarsanız, hem renk katılmış olur hemde kontrast sayesinde vurgusu daha iyi olur, bir de öyle deneyin...
İlk çalışma için gayet iyi bence...

Yukarı Alt