afiş çalışmama eleştirinizi bekliyorum

ismail koc

Üye
Tepki
0
düşünce olarak güzel fakat uygulamada bence iyi değil

Tepki
0
sadece bir keman ve şişe kesinliklre aktarmada başarılı olabilirseniz muhteşem bir kombine olacaktr. Yazı fontunu biraz daha estetik ve net bir renkle tamamlayabilirsiniz.
Kendinizi yorumlayın
Teninize dokunan sanat ... vb sloganlarla bütünleştirmelisiniz.
emeğinize sağlık

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
Ben emine hanımın yaptığı eleştirilerle diyodum heralde muhteşem işler çıkarkaşıma şuan arattırdım onunla ilgili işleri ilk bu çıktı karşıma umarım diğerleri de bu şekilde değildir. Büyük bi hayal kırıklığı yaşadım Reklam parfüm reklamı müzikkitabı yada keman değil çok ilginç ama bütünlük olaram bi pencere önünde dışarıdaki muhteşem bir bahar manzarasına karşı beyaz giyinmiş bir bayan elinde kemamn ve tülleri uçuşan perdeler esin ti yani belki kokuyu anlata bilirdi ama siyah üzerine keman tabi müşteri açısından bakarsak ozaman hiç bir arkadaşımızın yaptığı çalışmaları eleştirmememiz lazım ama eğer burada sergiliyosak ozaman müşteri böle istedi diye bibahane sözkonusu olamaz iyi çalışmalar emine hanım

Tepki
4
İş tamamlanmadığı için tepki vermek zor tabii. Bir plazanın inşaatının önünde durup "olmamış" demek ne kadar yanlışsa bitmemiş tasarım içinde aynı yorumu yapmak o kadar yanlıştır.
Ben tamamlanmış halini görmek isterim.
Paylaşımınız için teşekkürler.

Tepki
25
Emine hanım işin tamamlanmış halini görmek ve ona göre yorum yapmak istiyorum dorusuda bu olur kanısındayım:( ama öneride bulunabilirim parfüm tanıtımı için siyah gerçekten uygun kaçmamış daha soft renklerle yasin beyinde dediği gibi tüllerle şeritlerle ve kadın figürüyle daha orjinal daha estetik bişeyler çıkacağı kanısındayım zarafeti öne çıkarın derim kolay gelsin ii çalışmalar

Tepki
100
önerileriniz için teşekkürler.
lakin şahsi eleştiri kaynağı olamamın nedenini anlamış değilim.
çalışmanın bitmiş halini koymak isterdim. ama mümkün değil.
firmanın faaliyetinin sonlanması ile çalışmamızda yarım kalmıştır.
hata belki çalışmanın bitmeden sunulması idi, ama, çalışmanın olumlu sonuçlanması için eleştiri ve fikir almak için değilmi bu site...?

Tepki
0
İLK BAŞTA MÜZİKLE ilgili birşeyler çağrıştırıyor...ikincisi ise parfüm olarak daha değişik bir pafüm konuls bence daha iyi olur yani mavi renkte güzel bir parfüm şisesi olabilir...şuan ki parfüm şisesi santrançtaki kral a benziyor...ve parfümlede bence slogan uygun değil....

Tepki
0
Parfüm şişesi emaneten orda duruyor gibi. Biraz resimle bütünleştirebilirsin. Yazı karakterleriyle ve renklerle oynaman gerekiyor. Resimde çok koyu daha güzel bir resim kullanabilirsin ya da resimi açabilirsin daha iyi olur gibi. Başarılar

Yukarı Alt