afiş tasarımı örnekleri

ShellByMrT

Üye
Tepki
0
"Emre ben" afişte ki font renkleri Bob Marley ile çok uyumlu genel olarak bence iyi.

Tepki
0
@Buse Türüdü

kardeş çalışman çok güzel olmuş öncelikle yanlış anlamazsa bence orada atatürk resmini gerçek renklerinde olsa resim dahada canlı dururdu diye düşünüyorum. iyi çalışmalar

efebarış

Üye
Tepki
0
@kasırga_71
çok haklısın Atatürk resmi gerçek renklerinde olsa çok daha etkileyici olurdu ellerine sağlık bu haliylede çok güzel olmuş

bucaneva

Üye
Tepki
0
elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş ama yıldızın ucu Atatürk'ün yüzüne denk gelmiş buna dikkat etseydiniz daha iyi olurdu:)

Tepki
1
sorun benim bakış açımdamı yoksa biraz ukala bir tavır sergilediğimdemi bilmiyorum ama benceburda yapılan hiçbir çalışmada abartılacak yada çok güzel olmuş denilebilecek bişey göremedim ben.bir tanesi hoş duruyo bir kaç ayrıntı değişirse güzel duracaktır eminim bi karışıklık var onun dışında ilk çalışmada inanılmaz bir montaj hatası var bayrakla savaş alanının birleştiği nokta bariz belli oluyo çok keskin hatlarla çalışılmış üstelik cumhuriyet yazısı olmamış yönetmen kısmı sonradan düzeltilmiş ama sanki biraz gölgeye ihtiyacı var onunda keskinlik var film afişi yapılırken üstelik işin içinde savaş varsa keskinlik biraz göze batıyo gibi geliyo bana

yakan

Üye
Tepki
0
Konulan örnek sayısı az.Bu sitedeki grafikerlerden daha fazla katılım olmalı :)

Osman Bey in afişini beğendim açıkcası.

Yukarı Alt