Afiş üzerindeki yazının silinmesi

omer2361

Üye
Tepki
1
Slm Dostlar,
DİJİTAL OTO ELEKTRİK üzerine Afiş hazırlamam gerekiyor biraz acil olduğu için tasarımla felan uğraşamayacağım bu sebepten dolayı hazır desenleri olan afişleriniz varsa veya bildiğiniz bir site varsa çalışmaları alabileceğim çok iyi olurdu?

omer2361

Üye
Tepki
1
Eklemeyi unutmuşum bende afiş örneği var ancak üzerindeki yazıyı silmem gerekiyor alttaki desene zarar vermeden bunu nasıl yapabilirim?

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Dün size bahsettiğim gibi STAMP tool ile doku taşıyarak silebilirsiniz.. Afişi göremiyoruz sanırım görselini atmadınız aslında görseli görsek başka yöntemler varsa onları da paylaşabiliriz ..

omer2361

Üye
Tepki
1
@Aslı SAYILIR

afişi atmadım forum jpg düşük olduğu için onu yapmak vazgeçtim STAMO tool ile yapılacak bişey değildi çünkü yazının altındaki zemin desenli olduğundan bozulmalar olurdu sonuç olarak ondan vazgeçtim ama hala ne yapabilirim diye düşünüyorum elinizde hazır tasarım var mı veya bildiğiniz bir site felan ? varsa lütfen yardımcı olun..

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Gerektiği kadar yakınlaşıp yaparsan herhangi bir bozulma olmaz :) Tabi biraz ince işçilik gerekirdi..
Bu tarz sitelerde hazır şablonlar olabiliyor ama ne kadar işinize yarar bilemiyorum ben..

omer2361

Üye
Tepki
1
@Aslı SAYILIR

Tm çok teşekkür ederim Aslı hanım herkesin sorununa koşuyorsunuz :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@omer2361

Rica ederim Ömer bey .. Uygun olduğum vakitlerde elimden geldiğince yardımcı olmayı severim..
Keyifli forumlar dilerim..

omer2361

Üye
Tepki
1
Aslı hanım utanarak söylüyorum bulamadım :( ve o siteden nasıl inidirilir onuda bilmiyorum aradığım desenin aşağıya attığım fotonun üzerindeki desenlerden olacak başka bildiğiniz site felan varsa ltfn söyler misiniz?

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
bunlar photoshop programında kullanılan brushlar bu siteden "flower brushes" yazıp aratın ya da "photoshop brushes" yazın aratın .. İndirdiğiniz dosyayı program files da adobe klasörünün altında yer alan brush klasörü altına atın ve programı açtıktan sonra B kısayolu ile yukarıdaki kontrol panelinden yüklediğiniz fırçayı aktif edin ve kullanın :)

omer2361

Üye
Tepki
1
@Aslı SAYILIR

Aslı hanım zorda olsa buldum uzun sürdü ama öğrenmiş oldum sayenizde :)

Yukarı Alt