Afiş

Drage

Üye
Tepki
2

Değişik bir çalışma oldu görüşlerinizi yazarsanız sevinirim

Mehmet ÖZDEMİR

Grafik Tasarım
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
243
çalışmada maden suyunun faydaları, cola nın zararları anlatılmak istenmiş. bir sloganla destekleyebilirsin aslında. fikir güzel ama eksikler var. başarılar :)

Drage

Üye
Tepki
2
evet zaten onu anlatmak istedim eksikler var biliyorum yorumun için çok teşekkür ediyorum

CemilAL

Üye
Tepki
25
Kola resmi bulanık, soda resmi net, bu açıdan benze resimler kullan. Hatta biraz hile yapabilirsin, soda şişesinin diğer yanını çok silik bir şekilde koy oraya dursun, ama içinde kola gözüksün. En azından şişe bütünlüğü sağlanır.

Drage

Üye
Tepki
2
burda zten belritmek istediğim fikir yoksa geliştirilecek çok şey var

Tepki
0
Bir not düşeyim : şişelerin alt ksıımları orantısız duruyor aynı şey içindeki içecekler içinde geçerli! Sanırım buraları eşitleme bütünlüğe + sağlat....

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
güzel çalışma ama bazen ilk bakışta neyi anlatmaya çalıştığığımız hiç anlaşılmaz bu yüzden hep sloganlara yer vermeliyiz.

lana

Üye
Tepki
1
@Mehmet ÖZDEMİR

helal olsun valla, kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi, bu ne böyle acaba diye bakar bakar dururdum :D

lana

Üye
Tepki
1
Ben buna çalısma gözüyle bakamıyorum maalesef. İnternete dolayısıyle her türlü bilgiye ulaşmak bu kadar kolayken hala araştırmadan, gözlemlemeden, emek vermeden yaptım oldu diyip zırt diye ortaya atılan şeylere sinirleniyor ve mesleğe saygısızlık yapılmış gibi hissediyorum.

Yukarı Alt