Ağustos ayı yarışma sonuçları.

Tepki
31
tabi yaşar abi varsa hata yok demektir
sağolsun bütün kelime hatalarını bulur
kusura bakma yaşar abi benimde gözümden kaçmış:)

1000-1500ü düzeltiyorum
999-1499

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Fatih Coşkun

Estağfurullah rica ederim Fatih, yalnız Osman beyin biraz daha dikkatlice mesajları araştırıp bu mesajı daha sonra yazmasını isterdim...

Osman Ozer

Üye
Tepki
2
Yasar bey
Oncelikle size sunu soyleyeyim benimde hatali yazimlar sekiller gozumden kacmaz. Ancak belki ben yurtdisindan girdigimden midir nedir sitemizdeki elestirilerde sizin bana linkini gonderdiginiz elestirileri hic gormedim ve halende goremiyorum. Hatta Kerim beyin size cevaben yazdigini da goremiyorum. Bu nedenle ben bu sekilde yazdim. Baska bir yere bakmam gerekiyorsada bilemiyorum orasini. Ben sadece gordugumu yazdim. Yalniz sizinde dogruyu soylediginiz ortada. Bu nedenle benimde gordgum hatayi ilk goren olarak sizi kutlarim
Tesekkurler

Osman Ozer

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Osman bey, sizi yönlendirdiğim link ile ne sizi eleştirmek, ne de Kerim Öksüz'ü eleştirdiğimi ifade etmek için linke bakmanızı istemedim. Hatanın, çalışma ilk paylaşıldığı andan itibaren farkedildiğini ifade etmek içindi. Lakin bu mesajları göremediğinizi söylüyorsunuz, o zaman tarayıcınız ile ilgili bir sorun yaşıyorsunuz demektir. Bu durumda sitede yayınlanan ve paylaşılan tüm mesajları göremiyorsunuz demektir ki (bunu ilk sizden duyuyorum), bu sizin için büyük bir eksik ve kayıptır. Fikrimce tarayıcınızı değiştirin derim. Saygılarımla...

Osman Ozer

Üye
Tepki
2
@Yaşar Karadeniz

Yasar bey
Sundan emin olun ki ne sizin mesajinizi ne de Kerim beyin size cevaben yazdigi mesaji gordum vee halende goremiyorum. Sorun belki benim tarayicidan kaynaklaniyor olabilir dediginiz gibi. Veya ben macintosh kullanicisiyim belki ondanda kaynaklanabilir mi acaba?? Bilmem anlayamadim ama garip bi durum oldugu bir gercek. Yoksa sizin olumlu elestirilerinize karsi diyecek hicbir sozum yoktur. Boyle biline...

Saygilarimla

Osman Ozer

Yukarı Alt