AI Kaydetme sorunu, Save/ Save As deyince...

Tepki
0
Illustrator'da yeni karşılaştığım bir sorunu paylaşmak istiyorum. Çalışmalarımı kaydedemiyorum. Save/ Save As deyince "An unknown has error occurred." yazısı çıkıyor lütfen yardımcı olun :(

cem1987_

Üye
Tepki
1
dosya uzantınızı ne olarak kaydettiniz muhtemelen hata ondan kaynaklanıyor olabilir
save ederken dosya uzantınızı kontrol edin

Tepki
0
Ben mesela "logo" yazıp tamam diyorum, "logo.ai" yazıyor ama kaydetmiyor tamama basınca sadece .ai ekliyor. 2.tamama tıklayışımda önce her şey normal, ayarlar çıkıyor OK butonuna basıyorum 1-2 saniye sonra "An unknown has error occurred." diyor. Bir şey farkettim, çalışmaya yazı yazmayınca kaydediyor ve ai dışında diğer formatlarda da kaydoluyor koşulsuz. Ama .ai lazım vektörel öz. kaybetmemesi için malum.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Kaydederken ki ekran görüntüsünü ve hata mesajının bir ekran görüntüsünü bir yükleyin bakalım belki bir çözüm olabiliriz..

Sarp111

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
2
fabrika ayarı ctrl + alt + shift adobe illüstratör tıkla ekrana menü gelecek tamam diyeceksin fabrika ayarı bu birdaha sorun çıkmaz saygılarımla

cem1987_

Üye
Tepki
1
ıllustrator programoında ai dosyalarını kayıt ederken yani export ederken bir hatamı yaptınız acaba
aslı interneti taradım bu hata ile ilgili birşey bulamadım sen buldunmu acaba?

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Bu sadece hata ekrani birde kaydederken acilan diyalog kutusunun bulundugu ekrani bir inceleyelim

Tapatalk ile gönderildi...İmla hataları için kusura bakmayın...

Yukarı Alt