Akuzman Afiş

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
bakalım bu çalışmamı beğenecekmisiniz

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
güzel kötü değil, bakınca resimleri başka nasıl serpiştirebilirdi diye düşündüm. Belki biraz oynama yapılabilir.

Tepki
5
Hoş olmuş, renkler su gibi... Sade ve hoş bir tasarım... Sadece altta sauna diğer semin üstüne geldiğinde beyaz kontürü belli oluyor ama "deneyim" ile "kalite" nin yanlarındaki fotoğraflar üst üste geldiklerinde beyaz kontür yok... Bence ya hepsinde olsun ya da hiç birinde... Fotoğraf aralarındaki eşitsizlikte çok incelersen biraz gözü rahatsız ediyor...

Tepki
100
ilk gözüme takılan en üstteki görselinizin oturmamış olmasıydı.
birde en alttaki görselinizin zemin bulamamış olması...
bunun dışında gayet hoş olmuş.

birde iletişim bilgilerini yayınlamayınız.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
eminecik'e katılıyorum, en üstteki resminiz tam olarak oturmamış.. ayrıca benim gözüme değişik gelen başka şey ise, Sol taraftaki yazınızın font seçimi, fontu değiştirirseniz daha da güzel bir afiş çalışması olabilir, elinize sağlık

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
renkler için bu resimlere kullanabileceğim başka renk yoktu çünkü başka bir renk çalışmayı bozar yaza karakteri akuzman firmasının kurumssal yazı karakteridir o çalışma çok daha güzel olurdu ama resim seçimini ben yapsaydım çünkü orda iki resim var çalışmayı tamamen bozan benim gözümde birde ben genelde çalışmalarımda ölçeklendirme yapmam resimleri serpiştiririm bi sağa atarım bi sola nasıl hoşuma giderse o şekilde bırakırım yani resimlerin arasındaki boşluk farkları benim için çok önemli değildir ama yinede ölçeklendirme yapmam da demiyorum sadece çoğu işimde teşekkürler arkadaşlar

Tepki
4
benim hoşuma giden sadece soldaki şerit. onun haricinde resimler havada kalmış sanki yerlerini arıyorlarmış gibi duruyorlar. ama eminim biçok deneme yapmışsındır yerleştirme için. ancak bu yerleştirme biçimini begenmedim. Simetri yok, bir orantısızlık göze çarpıyor. resimlerin büyüklükleri farklı
ama eline sağlık fena değil.

Yukarı Alt