Albüm Kapağı | Bakmadan geçme

Tepki
29
Albüm kapagı örnek olarak yaptım .Nasıl olmuş.

Tepki
67
Bu nasıl bir albüm kapağıdır. Albümün ismi ne cismi ne. Sadece PS'de oynanmış bir resim var şu an.

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
taşlamayın hemen arkadaşlar. şunu demeliyiz bence:

bir albüm kapağında albümün ismi, yapımı üstlenen firma vs. gibi bilgiler albüm ismi gibi şeylerde olmalı
resmide kaset mi cd mi ona göre ölçülendirip çalışmalısınız.

Tepki
1
sanırım taşlamak değil bu nitekim bazı kriterler vardır değişmeyen ki bunu yapabilen biri eminimki eline daha önce cd yada albüm kapağı her neyse almış bakmıştır o kadar uzun boylu değil

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
bu dediğiniz bilgisizsen yeni başladıysan bize yaklaşma tavrıdır.

Burdan kimler geldi geçti bizler burada herkese yardımcı olduk. Şimdi bulut bey neleri eksik yaptığını eleştirimizle anladı ve düzeltecektir eminim. ve bence burada şunu da kazanmıştır bi tasarım yaparken nelerini düşünmesi gerektiğini hangi ayrıntıları dahil etmesi gerektiğini.

bizler bile eleştirirken birşeyler kazandık bunun aksini yönetimde ki arkadaşlarında söyleyeceğini sanmıyorum.

saygılar.

Tepki
1
gezelim görelim programı izlemiyoruz hanımefendi eleştri sertte olabilir yumuşakta bu yapılan işin ciddiyetiyle alakalıdır bu işte ciddiyet varda benmi göremiyorum hayır yoksa sizmi bakmadınız acemelik yada beceriksizlik değil olay ciddiyetsizlik.

Tepki
67
@Bahtınur YILDIZ

Nur hanım kimseyi taşladığımız yok ben sadece gerçek olan bir şeyi söyledim her çalışmanın belli bir kriteri vardır levolemanyak kardeşime sonun kadar katılıyorum bu iyi bilmese bile eline bir CD kapağı alıp bakması lazım. Sadece PS'de bir resme blur verip bunu paylaşmak ve bunada albüm kapağı demek ne kadar doğru?

Yukarı Alt