alışveriş mağzası için yapmış olduğum broşür

Tepki
31
broşür önlü arkalı a3 olarak hazırlandı 90 gr parlak kuşeye basıldı
müşterisadece markaları ve modellerini faksla gönderdi bazı model resimlerini ve dükkan resmini gönderdi diğer modeller ve özellikleri internetten bulupta yaptım başlarda 20 - 25 resim vardı ve şunuda eklesek falan derken
45 - 46 ürün oldu 1 günde dekupları ve hazırlanması bitirilip onay verildi ve ertesi akşam teslim edildi fazla bi vaktim olamdığı için anca bukadar yapabildim:eek:

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Elinize ve emeğinize sağlık Fatih Bey. Güzel bir çalışma çıkartmışsınız . İncelerken gördüm ki (özellikle birinci resimde) yazı fontları birbirleri ile uyumlu değil. Bir yerde yazılar kalın diğer yerde normal. Bazı yerlerde satırlar arası boşluk tek bazı yerlerde 1,5 gibi . Ve yazı büyüklükleri satandart değil herhalde. İkinci resimde ise mağazanın altındaki bilgisayar ve buzdolabı resim ve bilgilerini biraz aşağıya çekebilirdin. Çok birleşik olmuş.

Tepki
31
yarumunuz için teşeküler Abdullah Bey
onları bende baskıyı elime alınca farkettim prova çıkışa bile fırsatımız olmadı yanlış var mı diye kontrol ettik baskıya gönderdik
2. resimde buzdolabı olan yerlerine bilerek yukarı çıkardık resmin alt tarafı biraz bozuktu kapatsın diye

Tepki
4
dekupelerde çok küçük sorunlar var ama önemli değil. Güzel olmuş. Bunu freehandde yaptınız heralde?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bütün olarak güzel gözüküyor, yanlız sadece bir-iki eksik gördüm onları belirtmek isterim...

* telefon resimlerinin çözünürlükleri biraz düşük olduğu için hafif sırıtıyor.
*Profilo tabelalı dükkan resmi orada aşırı derecede sırıtmış ve kötü durmuş

onun haricinde bütün olarak güzel olmuş, ellerine sağlık

Tepki
31
yorumun için teşekür ederim buse
dükkan resminini müşteri gönderdi en iyisi buydu bunu kullandım benim aklımda dükkanı köşelerden çekipte ortada önden çekip 3 resmi birleştirmekti ama olmadı malesef telefon resimleri de internet sitelerinden iyi resimleri yabancı sitelerden buldum türk sitelerinde çok kaliteli bir fotoğraf bulmak baya zordu vaktim de yoktu açıkcası ama bana görede
bütün olarak güzel bi çalışma oldu

Tepki
0
merhaba, çalışma güzel ama en büyük sorun bence mağazanın tigorafisinde.
ve mağaza fotoğraf :( ürün yerleşi güzel elbet hataalr olucak geneli beğendim

eline sağlık

Yukarı Alt