Alya Bebek Dergi Kapağı

ecesahin

Üye
Tepki
3

beğenmeniz dileğiyle :) bu çalışma basıldı ama aşağıdakide diğer bir değişiği ::) oda az sonra gelecek :)

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
dergi kapakları konusunda biraz araştırma yapmanız lazım

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Tebrik ederim, alışılmışın dışında özgün bir çalışma olmuş. Grafik tasarımcı dediğin kalıpların dışına çıkmasını bilendir. Bu kapaklar için şöyle bir önerim olabilir. Annelerin dikkatini çekecek tarzda dergi içeriğindeki konu başlıklarını küçük puntolarla sağ tarafta kullanabilirmişsiniz. Üst taraftaki kapak daha şık duruyor. Birde iki görsel arasında renk uyumsuzluğu var biraz renkleriyle oynamak gerekirmiş sanırım.

Ama olsun, ben beğendim.

Saygılar...

Tepki
5
ben başarılı bulmadım ne yalan söyleyim kusura bakmayın fakat bir dergi kapağı olmaktan çok uzakta bence

Tepki
4
Farklı birşey yapılmaya çalışılmış fakat bence de dergi kapağı olmaktan uzak ancak bu haliyle bir aile albümü için kapak olabilir. Tabii üzerinde oynanırsa gerekli değişiklikler yapılırsa o zaman değerlendirilir. Şu haliyle çok emek verilmiş gibi durmuyor veya emek verilmiş olabilir ancak istenilen sonuç çıkmamış ortaya. Berbat bir çalışmada denilmez, şu haliyle ancak güzel bir çalışmanın başlangıcı olabilir.
başarılar...

ecesahin

Üye
Tepki
3
@Süleyman Köklü

Dergi tarzında yapıldı. Ama amaç albume yakındı. doğum fotolarının olduğu sadece aileye özel bir çalışma. Ben dergi kapağı yazarak aslında yanlışı orada yapmışım. Hepinizin fikirlerine saygılıyım. Ama basılmış hali çokı güzel sonuç verdi. lakin tabiki olumlu ve çalışmaların iyi olması için amaçlanmış eleştirilerden de gayet memnunum :)

Herkese ayrı ayrı fikirleri için teşekkür ederim. Arzu hanım sizede saygılar ve herkese :)

Yukarı Alt